0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından

Kızlar selam,

Nst girdim,sancım var mi? 36 haftalık geleyim,çalışamaz raporu almak için gitmiştim aslında ama doktor yine de nst istedi,sonucu göstereceğim, nst deki görevli arkadaş sancin var gibi dedi,panik oldum,bileniniz varsa yardımcı olursanız çok makbule gecer

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biraz var gibi evet
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim,memleketimde doğum yapmak istiyorum,acaba bu sanciyla gidebilir miyim bu haftasonu
tarafından
Dr yorumlamadı mı az görünüyor bu haftalarda normal ama artadabilir bisey diyemem açılma falan varmı muayne olmak gerek
tarafından
Açılma varsa gidemeyebilirsin 6 saat
(14 puan) tarafından
Sıra bekliyorum,daha bakmadı,açılmaya bakarsa uyarmaya sebep olur mu, ya i erken doğuma sebep olur mu,ilk gebeliğin hiç bilgim yok
tarafından
Yok canm baska türlü bakamaz ama bi yorumlasn belki de bakmaz açılmaya tekrar nst çağırır
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Pek yok cnm 
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim,memleketimde doğum yapmak istiyorum,yol 6 saat,bu haftasonu gitmeyi düşünüyordum,acaba gidebilir miyim
(2,974 puan) tarafından
Evet beklenebilir biraz aşırı sancı yok
(14 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cvbiniz icin
0 oy
(942 puan) tarafından
Sonlara doğru minik minik gelmis sanki
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim, doğumu memlekette yapmak istiyorum da acaba bu kadar sanciyla 2 3 gün bekler miyim sizce
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Var biraz hissediyon mu
(14 puan) tarafından
Hayır,hissetmiyorum sanırım, ya benim acı eksiğim yüksektir,pek hissetmem böyle şeyleri, hatta hayatımda hiç adet sancısı bile çekmedim öyle diyeyim
(1,928 puan) tarafından
Hadi ya karnin sertlesiyordur ozaman bende ikimci dogumumda hissetmedim
0 oy
tarafından
Düzensiz sancıların var sonlarda biraz belirginleşmiş.
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim,sonuç bekliyorum,bebegim küçük daha,bu şekilde ne kadar daha bekleyebilirim sizce,
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Biraz var bence de, ama düzensiz gibi. Doktor da  değerlendirecektir  zaten canım. Darısı bana inşallah ☺️
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim,ben şu aşamada istemiyorum ama :( ins siz de ben de ve tüm gebe annelerimiz evlatlarına sağlıcakla kavuşur
(3,695 puan) tarafından
Amin insallah ❣Benim 40w5 olunca istiyorum artık ☺️
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Şu nstden bi gram anlamayan bi benim galiba
0 oy
(2,569 puan) tarafından
Bebegın hareketlimiydi canım nst çekilirken 

Çünkü sancın yok 
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Biraz var canim

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Düzensiz sancıların var tabi doktor doğrusunu söyler benim nstlerim genelde düzdü yani burada sancı görünüyor:) 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Var ama düzenli değil haftaya olur belki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu

386,000 soru

11,540,247 cevap

35,213 kullanıcı

...