0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar sezeryandan ne kadar sonra korse kullandınız? İşe yaradı mı? Önerebileceğiniz bir marka var mı? Link de atabilirsiniz... Ve korse nasıl olmalı nelere dikkat etmeliyim. Şimdiden herkese teşekkürler....

6 Cevaplar

0 oy
(570 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadm valla zayıf biriyim zaten hemen gitti doktor önermemişti hemde
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Ben kullandım gobek sarkmasin diye sezeryandan 4 gün sonra takmaya başladım ve 4 bucuk aylık olduk hala kullaniyorum bu arada 2 3 tane korse Degistirdim şuan da zayıflamaya çalışıyorum onun için kullanıyorum :ermm:
(2,746 puan) tarafından
Memnun musun hangi marka aldınız
(2,052 puan) tarafından
Hangisini diyim
(2,052 puan) tarafından
Birinci resmi şuan m,s beden kullanıyorum memnunum baya zayıf gösteriyor ve baya terletiyor ikincide 1 önceki kullandığım ama memnun değildim hemen bolaliyor
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Babyjem almıştım doktorum doğumdan hemen sonra şiddetle kullanmamı tavsiye etti sadece yatarken çıkarıyordum yürürken vs çok rahat ettirdi 2 hafta kullandım ben karnımı baya toparladı 
(2,746 puan) tarafından
Tesekkur ederim o marka ebebek markası sanırı
(1,465 puan) tarafından
Hiç bilgim yok açıkçası baby mall dan almıştık sanırım
0 oy
(2,498 puan) tarafından
Ertesi gün takmıştım doktor tavsiyesi ile iyiki de takmışım çok az göbek kaldi
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Hic kullanmadim gobekde kalmadi zaten cok şükür 
0 oy
tarafından
Kopçalı olmasına dikkat et bence en önemli kriteri bu ben aldım ama takmadım duruyor öyle çünkü küçük almışım baya baya küçük belimi kavramadı bile normal şal sardım bir kaç gün oda 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (773 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
13 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatucekbbrr (1 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...