0 oy
230 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (17 puan) tarafından
Sevgili anneler yarın sezaryene giricem allahin izniyle sezaryen sonrasi kayisi üzum felan kaynatiyolar ya.. tam bilmiyorum dogum sonrasi nasil bi hosaf hazirlasam iyi gelir .. tarif bekliyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Akşamdan kaynatıp şişlere köy yanından götür. Çıktığın gibi içmeye basla. Gazını ne kadar çabuk cikarsan o kadar çabuk toparlarsin. Üzüm kayısı 5 lt tencereye koyup üzerine su birazda şeker çek. Kaynat , kaynayınca bı 10 dk da kisikta kaynasın. Sonra kapat altını 
(17 puan) tarafından
Evet öyle yapicam insallah qksamdan hazirlayip yanima alicam ciktigim gibi kendime geldigim gibi icmeye baslicam
tarafından
Hem süt yapar. Hem çabuk toparlarsin. Bol bol da meme de tut bebeyi
-Reklam-
0 oy
(4,549 puan) tarafından

Kayisi hosafi yanina incir hosafi  tencereye at 10 tane inciri kaynat yanina koy

1. Sutun gelmesini hızlandırıyor 
2. Asil onemli olan bagirsak calistirip gaz cikisini kolaylastiriyor
(17 puan) tarafından
Kayısı incir üzüm hepsini kaynatiyim o zaman nasıl olur
(4,549 puan) tarafından
Karistirma canim kayisiyi ayri inciri ayri yap 1.5 litreye koy ayri ayri oyle gotur
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim  sut icin en güzel incir hoşafı  yika sonra dogra kaynat bu kadar. Gaz icin gitmeden önce evde kayısı hosafi yap incir gibi dogra kaynat cok iyi geliyor. Hastaneye sen goturmesende biri arkadan getirsin ılık ılık iç 
0 oy
(209 puan) tarafından
11 gün önce sezeryan oldum ama ben hiç içemedin öyle şeyler su bile içemedim midem almadı 1 gün sonra falan anca yavaş yavaş yemeye başladım onda da çok azdı inşallah sen içebilirsin direk Ama doktorlar suyu bile 4 5 saat sonra icmenizi öneriyor direk çıkar çıkmaz bisey yiyip icmeniz yasak 
0 oy
tarafından
Kuzum kuru kayısıları böl 4 e üstüne biraz şeker koy  bekley biraz suyu çıkıcak koy ocağa 1 sb su koy al sana hoşaf 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Papatyam15 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
24 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 261 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
28 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,316 cevap

34,987 kullanıcı

...