0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (840 puan) tarafından
Yukarda

6 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
5 cm değildi ama 4 cmdi ve gittikçe büyüyen bi kistim vardi yani o ilk gittiğimde 1 cm'di sonda 4 cm olmuştu ameliyatlı boyuta gelmediği için ilaçla eritmeye çalıştılar ilac kullanmaya başladım kullandığım sıralarda hamile oldugumu öğrendim ilacı kestim doğumdan 3 gün sonra dikislerim için kontrole gittiğim zaman doktor kistin olmadığını söyledi artik ilaçlar mi eritti yoksa doğumdan sonra mı gitti onu hiç bilmiyorum 
(840 puan) tarafından
Banada belki ameliyat gerekir dediler de korktum canım ya inşallah gerek kalmaz kist varken de deneyebilirsin diyo hamilelik için
(9,626 puan) tarafından
Evet canim benim sol yumurtaligimdaydi belki de hamile kaldığımda vardi çünkü hapları kullanmaya başladım 4 5 gün sonda hamile oldugumu öğrendim öğrendiğim gibi kestim ilacı yani 4 5 günde ilaçların etki ettiğini sanmıyorum bende hamilelikten dolayi kayboldu
(840 puan) tarafından
İnslalah benimde öyle olur canım benim tesekkur ederim zahmet edip yazdığın için
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gecmiş olsun tatlım post yukari çıksın bi kac kişi daha yazsinda iyice ferahla
0 oy
(2,213 puan) tarafından
Benim 4 bucuk cm di dogum kontrol hapi kullandimm bide antibiyotik gecti hemen 2 ay icinde canm 
0 oy
(14 puan) tarafından
Ben,hamile kalmadan önce 5,5 cm vardı, hatta doktor zor hamile kalacağımı söyledi.Buyuyen cinsmis.ama çok şükür hem doğal yollarla hamile kaldım hem de hamilelikte küçüldü,şu an 2,5 cm.size de çok geçmiş olsun
(840 puan) tarafından
Hamileyken ne oldu kist peki durdu mu oylw bebeğe zararı var mı ve hamile kalmanız gecikti mi kist yuzunden
(14 puan) tarafından
Doktor geçirebileceğini söyledi ama 2-3 ay içinde hamile kaldım. Gebelik hormonları ile küçüldüğünü söyledi, bebegim için Bi zarar olusturmadi çok şükür,simdi 36 haftalık gebeyim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim kaç cm hatırlamıyorum ama baya büyüktü doktorlar alınması gerektiğini söylediler tahlil falan yapıldı. Ameliyat için hazırlandık hastaneye gittik bir de ne görelim elhamdülillah iki günde kaybolmuş doktorlar baya şaşırmıştı
0 oy
tarafından
Hiç korkma canım bana da aynısını söylediler hatta doktor yumurtalıkların sağlıklı ama çocuk istediğinde normale oranla bir tık daha geç olabilir dedi belli olmaz belki sağ yunurtalığına tutunur hemende olabilirsin dedi 2 ay sonra ilaç kullanıp tekrar gittim kaybolmuş dedi stres yapma bence o da zarar verebilir çok şükür sende benim gibi erkenden fark etmişsin geç fark edip ameliyatta olabilirdik çok şükür. Sonra nette videolar izledim 2 regl döneminde oluşabilecek normal bir durummuş çok şükür geçti seninkisi de öyle olur inşallah kendine sıkıntı yapma canım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,847 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 307 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.
0 oy
74 cevap 887 göst.

384,734 soru