0 oy
1,478 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin arkadaşı nişanlı , kızla tanıştık nisandan sonra birbirmizi sosyal medyadan ekleyip numaralarimizi aldık. Kendisi benden 12 yaş buyuk abla dememi istemiyor. Beni aradı bir saat önce konustuk düğün ne zaman dedim belli değil dedi. İki senedir nisanlilar eşimin arkadaşı 32 kız 37 yaşında ben kına yapmak istemiyor kına yaşlı işi ve çok banel bana saçma geliyor dedi. Kinasiz düğün mü olur düğünü gösteren kına gecesidir dedim. Ben bekarlığa veda partisi yapacağım kına gecesinde yaşlı başlı kadınlarla uğraşamam dedi. Ne alaka kinayla yaşlı başlı insanların olması benim kinamda arkadaşlarım nedimemdi ve çokta güzel olmuştu çok eglenmiştik kadinlar arasında olmuştu dedim. Sen iyi yapmışsın ben yapmicam dedi. Bende sen bilirsin dedim. Nikah kıyıp direk evlenilir ama düğün yapılacaksa bana göre kına gecesi olmalı sizce ?

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yaptm , yapılsa daha iy olur bnce o günlet hatıra olarak kalıyo sonuöta
tarafından
Bana göre de olmalı
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şimdiki aklim o zaman  olsaydı bende yapmazdım hatta düğün bile yapmaz sadece nikah yapardim artık kınayı çoğu kişi yapmıyor veya düğünle beraber gelinlik üstüne kaftan giyip beş dk kına yakıyorlar o kadar.o yuzden o onun düşüncesi saygı duymak lazım  
0 oy
tarafından
Yani kendi düşüncesi ama SACMA DEMESİ ayıp olmuş sonuçta kendi duauncesi varsa insanlarında düşünceleri farklıdır. Kendi bence yaşı ileri olduğu için istemiyor bence. :)
tarafından
Düşüncesine saygım var ama bana sen nasıl yaptın yaslı başlı işi saçma sapan geliyor demesi yanlıştı orda ☺️  yaşıyla mi alakası var düşünce yapısı mi farklı bilemem
tarafından
İşte bende onu diyorum canım öyle demesi ayıp olmuş o da insanların düşüncesine saygı göstermeli
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Zaten yaşlisin deseydin:D
tarafından
Aman kalp kırmaya gerek yok ☺️
0 oy
tarafından
dugun olmayacaksa kina gecesi olur lakin illa kina yakmali bir gece olmasina luzum yok bekarliga veda da ayni.. yani gelin kimle eglenmek istiyorsa ona gore yol izler
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla yaptim iyiki yaptim. Daha kinadan cikmadan darbe oldu. Allahtan kinam bitmisti o gunumde zehir olmadi. Kina da insan daha cok egleniyor ya. Ayrica yasli maslida olmiyor artik hep gencler oluo.
tarafından
Kimi davet edersen o gelir kinaya da düğüne de ben arkadaşlarimi kuzenlerimi yengelerimi çağırmıştım güzel de olmuştu. İyi bari ☺️ 15 temmuzdan kıl payı kurtulmussun
(11,217 puan) tarafından
Aynn bende kuzenlerimi is arkdaslarimi uni arkadaslaslarim felan yani hep genclerdi.ay evet ya ama ertesi gun zehir oldu
tarafından
6 sene olacak bayağı zaman geçmiş size ☺️
0 oy
(48,636 puan) tarafından
Kina sart degilde yasli isi bahanesi sacma olmus☺️
tarafından
İsteyen yapar isteyen yapmaz evet öyle demesi garip oldu ☺️
(48,636 puan) tarafından
Yani ben yaptım pismanda değilim
tarafından
Çok güzel oldu o günu unutamam ☺️
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Tercih meselesi bence illa olmalı yada olmamalı diye diretmek yanlış  ben yapmadım şahsen hoşlanmıyorum hiçte pişman olmadım ama yapanlara da saygı duyarım 
0 oy
(2,521 puan) tarafından
Herkesin düşüncesi farklı olabilir canım ne diyebilirsin ki onun düğünü onun hayatı boşver 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şart değil ki illa olacak diye birşey yok kişisel tercih artık. 
0 oy
(601 puan) tarafından
Tercih meselesi tabiki ama ben severim kına gecesini
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Valla bana düğün kına nişan falan hepsi gereksiz gösteriş geliyor. Düğün mesela o kadar masrafa giriyor aileler. Neden? Yıllar öncesinde taktıkları altınları almak için vs vs. Düğünde o kadar masraf yapacağına altın yap :D dıdımın dıdısını doyurmak eğlendirmek için o kadar masrafa giriyorum ne gerek var. Üstüne bir de borç kalıyorum sonra çiftler o borcu ödemek için 4 5 sene gezmeden dolaşmadan çalışıp ödüyorlar kavga gürültü borç stresi de cabası. 

Saygı duyulmalı 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 242 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2prensannesi. (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 322 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy