0 oy
237 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar hangisini almaliyim

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keciboynuzu özü canim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanam dut ve üzüm yapmış onları veriyorum o daha iyi üzüm özellikle kan yapıcı
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Doğal olan hazır olmayan pekmezlerin hepsi sağlıklı...Ama benim favorim dut pekmezi...
0 oy
(695 puan) tarafından
1 yasina kdr keciboynzu özü 1 yasndan snra keciboynzu özü+propolis+zencefil karsimli olani kullaniyorm
(1,060 puan) tarafından
Canım karaciğer nakli biriminde çalışıyorum. Malesef kesin bilgi. Dışarda yazan şeylere çok itimat etmiyorum ben. Tabiki sen bilirsin
(695 puan) tarafından
Peki doktor bunu bilmiyor mu neden wereblrsn dedi ben doktorn dedigi seyleri soylyrm ona güwenerek weriyorm dedigin gbiyse bu bnm cocugum icin kötü bir sey şuan kafama takldi
(1,060 puan) tarafından
Canım hergün verme. Haftada bir çay kaşığının ucuyla ver. Fazlası zarar. Bitkisel ne olursa olsun karciğeri yoruyor. Özellikle zencefil zerdeçal.
(695 puan) tarafından
Daha yeni baslamstm zencefile zerdecal denemedm tesekkür ederm (:
(1,060 puan) tarafından
Rica ederim canım yeterki kuzucuklar iyi olsunLar. ;)
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben andız pekmezi ve keçi boynuzu özünü dönüşümlü veriyorum. Bir de şiraz özü ezmesi var ki vitamin deposu valla. kan tahlili ile de onaylandı 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Doğal olup evde yapılan pekmez biz dut pekmezi yapıyoruz onu veriyorum 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Üzüm aldım keçiboynuzu aldım karadut aldım ama yemiyor :)) arada zorla karadut veriyorum
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Keçiboynuzu pekmezi canım
0 oy
tarafından

Kozalak pekmezi

Bebek için uygun mu bilmem 
0 oy
tarafından
Bana göre keçi boynuzu
0 oy
tarafından
dut pekmezi kan yapar keciboynuzu bagisikligi guclendirir lakin soguk sikim yani isil islem gormemeli hicbiri.. ayina hangisi uygun hatirlamiyorum ona gore verebilirsin
(1,298 puan) tarafından
Nasıl yanı ısıl işlem görmemeli derken
tarafından
soguk sikim diye geciyor canim kaynatilarak yapilmiyor.. kaynayinca besin degeri kalmiyormus
0 oy
tarafından
Hünnap keçi boynuzu özü veriyordum o aylarda 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

En güzel pekmez gözünün önünde kaynayan pekmezdir :)

0 oy
(1,563 puan) tarafından
Keçi boynuzu bence canım
0 oy
(417 puan) tarafından
Eczaneden hep hunnap aldım 
0 oy
(378 puan) tarafından
Keciboynuzu ozu diyorum canim hem tadi da cok guzel, biz bile sicak sute karistirip iciyoduk kakaolu sut gibi tadi oluyo hem de cok saglikli

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebrusmsk (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde SedaEmrem (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
3 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu

380,153 soru

11,380,501 cevap

34,871 kullanıcı

...