0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (603 puan) tarafından
Sabah 9 da randevum vardı. Yollarda buzlanma varmış kızlar aman dikkat edin diye yazıyorum toto üstü bir düştüm. Doktor durumu iyi ama yarın tekrar görmem gerek bebeği dedi. 

Aman sağlam ayakkabı giyin sağlam basın kızlar. Korkudan bacaklarımın bağı çözüldü. Sürüne sürüne kalktım.24 haftalığım.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnsllah bişey yoktur cnm dikkat et
(603 puan) tarafından
Çok şükür yoktu ama doktor yarın tekrar görmem gerek dedi. Sabahtan beri stresten mahvoldum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde düşmüştm kuzum hemde yüz üstü 35 haftalıktm çok kötü olmuştm çok şükür bişey olmadı
(603 puan) tarafından
Ay Allah korusun ben pat diye oturdum. Korkudan kitlendim ki ben çok soğuk kanlı insanımdır.
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Ayy geçmiş olsun canım ya rabbim korumuş eşimin koluna kene gibi yapışıyordum ben de dusersem diye korkardım kışa gelince aman dikkat et 
(603 puan) tarafından
Ben de öyleyim. Adam ben bırakırım dedi de az yürüyeyim bırakma dedim. Demez olaydım
(7,230 puan) tarafından
Arada koca sözü dinlemek gerekiyor kız ama arada :))
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bende 20 haftalıkken dizllerimin üstüne düşmüştüm çok şükür bir sorun olmadı dikkatli olmak lazım bide hamilelik..
(603 puan) tarafından
Ay tane tane yürüdüm birde Aallahtan yoksa çok höt höt yürürüm.
0 oy
tarafından
Ayyy Rabbım korusun kuzum yaa aman dikkat et bende bayılmıştim 28. Haftada çok şükür bir sorun olmadı inşallah sizde de olmaz 
(603 puan) tarafından
Çok sağ olun. Dr. İyi dese de işte gel de bana sor. Bir daha kimse yaşamasın.
0 oy
tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun kuzum. Walla hamile.iken dusma kalkma isleri çok kötü. Rabbim.kuzunu sana bağışlasın ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
(603 puan) tarafından
Amin çok sağ olun. Cümlemize inşallah
0 oy
tarafından
En korktuğum şey ben 3 aylık hamileyken beton merdivenlerden yuvarlandım yazdi terligim ayagima dolandı çorabım filan yırtıldı dizlerim parçalandı hep çok korktum herkes başıma toplandı ama çok şükür kanamam hiç bişey olmadı hareketlerine dikkat et uzan dinlen bol bol kışın hala korkarım düşmekten
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Allah korusun canım dikkat et bidahakine 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 492 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 303 göst.
19 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mursi (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 319 göst.