0 oy
203 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (125 puan) tarafından
Motorlu taşıtlar sürücü kürsü direksiyon eğitmenliği öğreticiliği kursuna başladım bugün şubatta Allah izin verirse bitiyor sertifika alıcaz inşallah hem değişiklik olucak hemde belki işe bile başlarım diye düşünüyorum bu kursa giden oldu mu oğlumu alt kat komşuma bıraktım 1 buçuk 2 saat sağolsun o baktı onunda 2 yaşında kızı var 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hade hayırlısı olsun inşallah cnm 
(125 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayrlı olsn canm
(125 puan) tarafından
Allah razı olsun canım :)
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun Inşallah 
(125 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(312 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm birşey sorabilir miyim eğitmen olmak için şartlar neler kursa yazılmsk için bilgi alsam
(125 puan) tarafından
3 yıllık araç ehliyetine sahip olmak en az lise mezunu olmak gerekiyor canım sonra halk eğitim merkezinde 200 saatlik ders oluyor ona girip sınav oluyorsun hem yazılı hem araç kullanarak vs geçtiğinde direksiyon öğreticiliği belgesi veriyolarlar yani usta öğreticlik belgesi sonra işe başlayabiliyorsun canım
(312 puan) tarafından
Anladım canım liseyi bitirmeme 2 yıl kaldı AOLden gidiyorum ben  normalde coktan biterdi de yazılmadim 2 yıldir giriyorum sınavlara felan
(125 puan) tarafından
Biter Allah'ın izniyle canım bende aöl den mezunum üniversiteyi de açıktan okumayı düşünüyorum da bakalım hayırlısı
(312 puan) tarafından
Hmm ne zaman mezun oldunuz peki insllah yaa
(125 puan) tarafından
Bende yeni oldum canım bu son sınavda mezun oldum
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Yalnız o iş çok iyi ya. Hayırlı olsun 
(125 puan) tarafından
Evet  Canım
(13,113 puan) tarafından
Aynen sabır işi ama düşünülür yani nasıl başvuru yaptın canım sonrasında ise mi gireceksin
(125 puan) tarafından
Canım halk eğitim merkezine kimlik ehliyet fotokopisi verdim diploma fotokıpisi ve 200 tl de iban veriyolar oraya yatırdım şartları da en az 3 yıllık olması lazım ehliyetin en az lise mezunu olmak gerekiyor canım Allah izin verirse çalışmak istiyorum ama 1 yaşında oğlum var
(13,113 puan) tarafından
Yaa iyiymiş daha ehliyet yok :D
(125 puan) tarafından
O sıkıntı :D

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 110 göst.
8 Nisan 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy