0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar sol göğsümün üst kısmında koltuk altı tarafıma doğru elime küçük Bi kitle geldi agrı sızı acı yok göğüs ucumda da birsey yok hareket ediyor dışarıdan gözle görülür Bi durumda yok kırık leblebiden biraz daha küçük diyebilirim meme kanserimi acaba belirtilerini falan bilen yazabilirmi
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım hemen kendini korkutma bi doktora git bende de vardı korkup hemen hastaneye gittim devlet hastanesi 5 buçuk ay randevu verdi ultrason için kafaya bak ciddi bi hastalığım olsa zaten 5 buçuk ayda dahada kötü olur. Allah kimseyi düşürmesin devlet hastanelerine. Herneyse korkudan gidip özelde 180 lira verdim çektim çok şükür yağ bezesiymiş. Sende mutlaka doktora git kendini korkutma inşaAllah bişey yoktur. 
(2,011 puan) tarafından
Yirgun ann3 baya geçmiş ama o yağ bezesinin etrafı ağrıyor muydu
(2,323 puan) tarafından
Canım ağrı olduğu için gittim zaten doktora ama eğer koltuk altında şişlik varsa yada meme de renk bozukluğu varsa bi doktora git mutlaka
(2,011 puan) tarafından
Meme de üst tarafta şişlik sertlik var misket gibi misket kadar sertlik değil de etrafı ağrıyor koltuk altıma vuruyor sancısı
(2,323 puan) tarafından
Benimde öyleydi canım ama çok şükür bişey çıkmadı. Yinede bi genel cerrahiye randevu alıp git her ihtimale karşı. İnşaAllah bi sıkıntı yoktur.
-Reklam-
0 oy
(516 puan) tarafından
Ben daha bugun gittim elime nerdeyse fındık buyuklugunde sertlik geliyordu gecen sene ozele gittim iyi huylu kitli temiz sorun yok dedi 1 sene sonra kontrol dedi bu aralar agrimaya basladi iki mememde. Dun muayne oldum bugun usg cekildi sukur ayni seyi soyledi kist var dedi 1 sene sonra yine kontrol
(2,011 puan) tarafından
Etrafında ağrı var  Benim de misket kadar sertlik normal mi
0 oy
(516 puan) tarafından
Yani demem oki kendini korkutmana gerek yok genel cerrahiden randevu al ve git
0 oy
tarafından
Canım başımın sol tarafı ağrıyor diye nette araştırdım beyin kanaması çıktı sonuç. ( nette ki sonuç )

Anladığım kadarıyla internetten arayıp kendine evham yapıyorsun, yarın ilk iş bir doktora git kimsenin lafına göre iş yapma
0 oy
(749 puan) tarafından
Bir göğüs küçük ningogus büyük olurmuş hatta bı kadın gelinlik denerken hemen farktmis   amliyata grdi drek
(687 puan) tarafından
Cnm bnm göğsümde biri küçük biri büyük meme kanserimiyim korktum simdi
(749 puan) tarafından
Kız Allahu senin Allah korusun yani haberde görmüştüm  kız gelinlik denerken öyle farktmiss  bilemeyiz ki  belki  şans eseri öyle farkti

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
15 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 235 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elif5858 (213 puan) tarafından soruldu

381,650 soru

11,424,758 cevap

34,983 kullanıcı

...