0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından
Cok uzun zamandır surekli idrar var hissi yaşıyorum tam boşaltım yapamıyorum. Kac kere doktora gittim ilac kullandim yok geçmiyor. Benim gibi olurta çaresini bulan var mı birde buraya soruyum dedim. Simdide kasiklarim ağrıyor tekrar gideceğim doktora 

8 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Hamilemisin 
(18 puan) tarafından
Aslında şüpheli bir durumum yok. Ama uyku hali de geliyor kac gündür
-Reklam-
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Sistit değilsen hamile degils3n normal dogum yaptıysan bi kadin doğuma gidip rahim sarkmasina baktirmani öneririm canim 
(18 puan) tarafından
Evet normal doğum yaptım
(3,400 puan) tarafından
Nekadar oldu canim ben ameliyat oldum rahim sarkmasindan idrar kaçırıyordum dediğin gibi surekli idrar isteği oluyordu
(18 puan) tarafından
1 bucuk yıl oldu
(3,400 puan) tarafından
S3n rahim sarkmasina bi baktır kuzum
(18 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim
0 oy
tarafından

Ah neler çektim neler kronik artık bende yaban mersini yiyin bol bol ve bol bol ılık su öyle 3-5 bardak değil 2 lt kesin tüketin 

Bu ikisi kesinlikle

Bir sürü toz hap iğne ne varsa kullandım ama en etkili ilaç bunlar diyorum 

Bide kesinlikle ayaklarınız hep sıcak kalmalı 
(18 puan) tarafından
Tavsiyeler için tesekkurler insallah geçer surekli tuvalete gitmekten çok sıkıldım
tarafından
Çok iyi biliyorum dediklerimi uygulayın
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Ben varım sürekli İdrar yapıyorum çünkü sag böbreğim doğuştan mesanemin üstündeymiş ektopik böbrekmiş bu yuzden çişimi tutmak bana zulüm gibi geliyor hemen gelince yapmam lazım üstüne suyuda severim hep içerim şimdi neysede yaşlanınca napcaksam
0 oy
(485 puan) tarafından
Yeterli su icmiyosundur canım bı de papatya bitki çayı iç bimde felan var günde bı bardak tabii hamilelik yoksa faydasını görürsün
(18 puan) tarafından
Evet şu icmeyi ihmal ediyorum malesef
(485 puan) tarafından
Ondan canim ,maydanoz suyu kaynat iç o da iyidir hamilelik varsa sadece çözümü su canım
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Üşürünce ve az su içince olur bende. Bol su tüketmeye bak ayaklarını sıcak tut.
(18 puan) tarafından
Tesekkur ederim tavsiye icin
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Enfeksiyon buyuk ihtimal bende kronik surekli yasiyorum bu durumu maydanoz kürü yap ic gunde 2 3 bardak en az 2 litre su ic
(18 puan) tarafından
Tesekkurler tavsiye icin deneyecegim
0 oy
tarafından
Ben bobregimden rahstsizken o oldu bir seneden fazla çektim doktor stent takmıştı o da taş olusturmjs mesanede taş varmış ondan öyleydi eğer iltihap enfeksiyon değilse iyi bir üroloji doktoruna git ve gerekirse kendi dusunmezse mesane filmi çektir benim doktor akılsız hakkımı helal etmiyorum çok ilaç iğne verdi neler çektim küçücük bebeğimle bu yüzden bebeğim de çok huysuzdu aylarca rabbim öbür dunyada benim hakkımı alsın ondan gittim başka doktorabir sürü test film çekildi sonuç taş var ben bir daha yattım ameliyat masasına bu tür seyelr bekletmeyin canım gidin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 192 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde yag_murr (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.