0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gebelikten 20 gün oruç borcum var bugün basladm insallah aksam yedigimle tuttum su ictim gece kalktıkça hep böyle devam etsem sütüm azalır mı sahur yapmasam oglum 5.5 aylık. Bugün diger günlere göre biraz az gibiydi süt

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Orucun güzelliği sahurda canim. Sahurunu yap.ihmal etme. Zaten bu saatte burda olduğuna göre sahur yapabilirsin.  

5.5 aylık emziriyorsun bebeginden ufak. Sütünü azaltma. Veya oruçlarını biraz daha ertele sonra tutarsın. 
tarafından
20 günde az değil canm bari haftada 3 er falan tutaym dedim simdi atistiraym bari uyumuyorki beyfendi bende yatsam uyusam
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Canım sütun azalabilir o riske girme 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla benim de 5.5 aylık kızım var 15 günden 8 güne indirdim ama iftar olana kadar basım dönüyor bide oğlum var çok yoruyo beni zar zor iftar ediyorum bende gece kalkamıyorum diye uyumadan yiyip yatıyorum
0 oy
(13,258 puan) tarafından
Olursa bende tutacam düşünmedim değil. Yat kalk beynim kaldırmıyor ☺️
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Benimde 23 gunum var. Kizim 3.5 aylik. Tutuorum iste bir haftadr ama zorluyor. Ben sahur yapmiyorum. Gece yiyip yatamiyorum.
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Bence yap sahurunu canım eğer yatiosan yatana kadar bol su iç sonra kalktığında yeşillik falan da tüket sahurda gün içinde sütün azalmasn
0 oy
(5,687 puan) tarafından
Peygamber efendimiz sahurda bereket vardır diyo canım sahurunu yap ihmal etme hem sadece su ve akşam yenilen ile olmaz sana eziyet 
0 oy
tarafından
Bebeğin uyuduktan sonra biseyler yersen sütun de olur.  Ben oruç tuttuğum zaman biseyler yer öyle yatardım Sabah ta süt um çok olurdu vallah. Sahur yap mutlaka 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
8 cevap 202 göst.
2 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 203 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (120 puan) tarafından soruldu

384,737 soru

11,508,512 cevap

35,165 kullanıcı