0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (545 puan) tarafından

Ne kullandiysam sızdırma yaptı baby turco doğadan yorumlarina baktım baya memnunlar sızdırma yapmiyo demişler kullanıp memnun olan var mı birde bebeğim 18 günlük 2 numara mi almam gerekiyor kalıpları nasıl ?

31 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Baby turco öneririm canım 
-Reklam-
0 oy
(13,003 puan) tarafından
Molfixden sleepy geçtim şuan fiyatı aynı diye geri Molfix alacağım 
(545 puan) tarafından
Sleppy kullandım sızdırma yaptı ya
(13,003 puan) tarafından
İşte o sızdırma şuan bizde de var ondan geri Molfix döneceğim
0 oy
tarafından
Ben bir ara kullandım canım çok memnun kaldım ama bizim burda bulunmuyor yaa şimdi de bimin bezini jenny willy kullanıyorum çok güzel o da hiç sızdırma falan olmuyor 
(545 puan) tarafından
İnternetten sipariş veriliyor sanırım marketlerde yok diye biliyorum bende. Onu denemedim henüz onu da denerim ama ona da kalın diyolar doğru mu
tarafından
Evet kalın ama çok güzel ben memnunum 2 aydır kullanıyorum fiyatı da uygun
0 oy
tarafından
Sleppy kullanıyorum ilk günden beri oğlum 9 aylık 
0 oy
(2,572 puan) tarafından

Jenny Willyy

0 oy
tarafından
Evy baby kullandım çok memnundum geçen sipariş ederken benim kullandığım modeli bitmişti bende baybturco aldım gayet güzel sızdırma falan yapmadı hiç 
(545 puan) tarafından
Kalıbi nasıl peki bezin yeşil paketli olanı doğadan yazanı mi kullanıyosun canım
tarafından
Evet kuzum doğadan benim kızım 19 aylık 6 numaraya yeni geçtik biraz büyük oldu
0 oy
tarafından

Baby mee kullanmıştım fena değil 

Ama prima kullanıyorum şuanda prima aktif bebek hiç bir şekilde sızdırmıyor çok memnunum tabi biraz pahalı bir bez ama stokladığım bezler bitince baby mee ye dönerim diye düşünüyorum 

0 oy
tarafından
Molfix kullqnıyordm çok pahalandığı için şuan canbebe kullanıyorm canm
0 oy
tarafından
Molfix kullanıyorum gayet memnunum
0 oy
tarafından
9 gunluk bebegim var bnmde sleepy almistim bende de sizdirma yapti. Molfix hosuma gitti arka bel kısmı lastikli guzel sariyo
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bende aynı sorun yüzünden bir sürü bez değiştim acemilik işte kuzum bezleri küçük geliyor ondan sızıyor hangi marka istiyosan onu al ama 2 numara al 
(3,730 puan) tarafından
Ne kadar zaman da bir değiştiriyosun bezini
(545 puan) tarafından
2 saatte bir alıyorumdur yani en fazla beklettigim 3 dur ama yine de sızıntı oluyodu bende anlamadım yani
(3,730 puan) tarafından
Valla kuzum bilemedim o zaman acaba tam yerleştiremiyo musun bezi bacaklarının arasına topla iyice boğumlarda kalmasına izin verme bide öyle dene bakalım hepsi de sızdırmaz ya ne bilim en iyisi Prima diyolar ama oda ateş pahası valla
(545 puan) tarafından
İyi yerleştiriyorum aslında canım tecrübesiz de değilim ikinci bebeğim. Bende anlamadım neden böyle sızdırma yaptığını 1 numara da denedim 2 de denedim hani büyük küçük gelmeyle de alakalı değil. Benim kız çok sidikli sanırım :)
(3,730 puan) tarafından
Ahahaha :D valla geriye bi tek o seçenek kaldı zaten kuzum bende ilk çocuğun sanıyorum benim ilk bez küçükmüş bebem yazık her bezde bide üst değişiyodu :D
0 oy
(7,725 puan) tarafından
Sleepy gibi onunda kalıpları küçük ben hem sleepy hem baby turco kullanıyorum baby turco daha iyi ama 
(545 puan) tarafından
2 alsam acaba küçük gelir mi bebeğime 18 günlük bebegim
(7,725 puan) tarafından
Kilosuna göre al canım ben direk 2 numaradan başladım fazka da sıkmasın diye
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ebebegin bezi güzel bir numara al dene netten de alabilirsin ikinci bezde de indirm oluyor 5vaydir kulliyorum sabaha kadar duruyor sızıntı çok nadir oluyo
0 oy
(515 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum canım hiç sızdırma yapmadı.
0 oy
(7,934 puan) tarafından
Bende baby turco aldım iyi gbi ama birkere taktım denemek için başka bezim vardı 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Prima kullandık 14 ay, pahalı oldu diye 2 aydır molfixe geçtik fiyatları aynı oldu 
0 oy
(581 puan) tarafından
Jenny Wily kullanıyorum canim Cok memnunum
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Baby turco kullanıyorum memnunum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Molfix kullanıyoruz. Bi kere sldepy alayım dedim bin pişman oldum . Ama her bebek farklı tabii
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bebem naturele geçtim canbebeden ondan öncede Molfix kullaniyodum bebem natural bana göre hepsini solladı 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 453 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Peripella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 333 göst.
6 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 328 göst.
4 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 279 göst.
8 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,523 soru

11,361,391 cevap

34,839 kullanıcı

...