0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
Kızlar arada didisir arada güzel geciniriz genel olarak kötü birşey diyemem ama rahatsız olduğum bir konu var eeeen başından beri. 

Kızı ( görümcem ) ne yapsa doğru kabul edilip benden de aynı şey bekleniyor. Onun çocukları benimkinden büyük. Doğum yaptıktan sonra da aynı şeyleri yaşadım işte ablan böyle yaptı sende yap. Ablan çocuklara bunu yaptı sende yap falan filan . Tabiki ben hep kendi bildiğimi yaptım. 

Neyse dün görümcem korunmak için alet taktırmış. Tutturmuş bana sende taktir. Sert bir şekilde kestim attım fakat artık çok saçma geliyor . Sizce de saçma değil mi. Ben belki bir daha çocuk istiyorum. 

11 Cevaplar

+3 oy
(7,208 puan) tarafından
İnsanların korunmasına da karismasinlar bir zahmet ya . Mahrem konuların ortalıkta konusulmasindan hiç hoşlanmıyorm ben . Benim özelim beni bağlar. 
(59 puan) tarafından
Ortalıkta konuşulan bir konu değil elbet yani bana ikimizken söyledi. Ama dediğin gibi mahrem konuları ben öz annemle dahi konusmazken çünkü annemden böyle gördüm kaynanam ile böyle yüz göz olmak rahatsız ediyor ve bunu kaç kez dile getirdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyarabilirsin kendini bubkadar sinirlendirmek yerine
(59 puan) tarafından
Uyardım canım. Kendimi sinirlendirmek değil yaşadığım durumu herkes gibi paylaştım. Yorumun için teşekkürler
0 oy
(12,861 puan) tarafından
İyiliğine söylüyorlardır görümcemin de 3 aylık bebeği va benim oğlum 3 yaşına girecek bende ona tavsiyelerde bulunuyorum bu kötü bir şey değil ki
(59 puan) tarafından
Kaynanam 2 çocuğu yapmamızı istemiyor canım. Ve bu konuda kendi görüşümü çok kez söyledim.
Evet bir sağlık problemi olsa korunmak istesem tamam fakat ben böyle birşey istemiyorum ki
(12,861 puan) tarafından
Yani senin bedenin senin yuvan yapacağın çocuğa da kimse karışamaz belki küçük diye öyle diyor da olabilir
(59 puan) tarafından
Olabilir canım ama bir kaç kez aynı şey söylendi hem kırılmaya başladım hemde moralim bozuluyor kirmak istemiyorum onu ama zorluyor
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ona neymiş ki senin korunmandan ayıp canım 
(59 puan) tarafından
Aynen canım bende öyle düşünüyorum. Cevap olarak hayır ben taktırmayı düşünmüyorum dedim ama bu bir kaç kez oldu soyleniyor bana
0 oy
(29 puan) tarafından
benimde tam tersi görümcem kaynanam ne yaparsa haklı haksız hep onu haklı buluyo
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Her insan aynı değildir bazı insanlar hep öneri tavsiyeyi sever kimisi sevmez. Bende senin gibiyim biri devamlı tavsiye verse sinirleniyorum aklım yok mu kendim yaparim der geçerim. Hak verdim o yüzden sana birde yatak odandaki meseleden onlara ne kim karışır gerek görsen gider taktirirsin belki taktirmayip eşin korunacak. 
(59 puan) tarafından
İşte böyle müdahale beni rahatsız ediyor. Belki ben çocuk istiyorum belki istemiyorum. Bunu ne zaman tek yakalarsa beni söylüyor artık çok sıkıldım
0 oy
(570 puan) tarafından
Kendine mi güvenip yapcan sanki istediğin zaman ikinci çocuğu yaparsn canm bu kadarını bende sabretmezdm
(59 puan) tarafından
Bie değil iki değil bu kaçıncı
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Benimkide doğurdukça istiyo böyle kaynana duymadım ne güzel korunmanı istiyo canım .gerçi banada batardı çünkü bir değil iki değil yüz kere söylüyor birşeyi olana kadar susmuyo.
(59 puan) tarafından
Canım tamam ama ben istemiyorum. Yani ben korunmak istesem ve yardım istesem tamam. O isteyebilir belki bir daha hamile kalmamı istemiyor ki bu kimseyi ilgilendirmez ama bunu sürekli diye getirmesi rahatsız edici olmaya başladı. Bu sefer biraz sert reddettim inşallah anlar
0 oy
(107 puan) tarafından
İnadına 5 çocuk yapcam de.. Çok istiyorsa temsili olarak kendine taktırsın 
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Beraber mi oturuyorsunuz 
0 oy
(444 puan) tarafından
Senin yine görümce yani en azından mantıklı geliyor. Benimki ablasinin kiziyla beni cekistirmekten yorulmadi. Kiz o kadar kiskanc ki kiz beni kiskaniyo kaynanam da o böyle yapmış sen de şunu yap diyo. Büyük şehirden gelen ben olduğum halde bir şey bilmiyomusum gibi davraniyolar. Allahtan görümcem yok vallahi yoksa napardim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 124 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Elizan nur (1,116 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde nurnur 55 (150 puan) tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,304 cevap

34,946 kullanıcı