0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (5,272 puan) tarafından
Giden oldu mu genetik bolüme acaba kan tahlili mi yoksa baska testler mi oluyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Komple kan testi baska tesler yok hersey kanda idrarda cikiyo zaten ama 1ayda falan cikiyo
(5,272 puan) tarafından
Özel mi gittin yoksa devlete mi canm
tarafından
Ben fmf hastasiyim cerrahpasanin takibindeydim ordaki genetik doktoruna gondermislerdi beni takip hastasiyim diye ozel labaratuarlara yolluyolar zaten onlarda
(5,272 puan) tarafından
Anladm canm peki sonuclarin nasl
(5,272 puan) tarafından
Canm kusura bkma bisey daha sorucam ben randevuyu kendime aldim eşimede almak gerekiyor mu
tarafından
Tabiki ikinizin testlerede bakiliyo semde yoksa ya onda varsa bilemessinki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kan aliyorlar canim sen neden gideceksin biz gittik ama daha sonuçları almadik
(5,272 puan) tarafından
Kan verdin mi canm ben devlete aldim bakar insAllah
(5,272 puan) tarafından
Benim evliligim akraba evliligi bi kizim var saglikli cok sukur ikinci istiyoruz bi baktrmak istedik bakar mi acaba
tarafından
Aynen canım bende akraba evliliğinden dolayı gittim. İlk kızım çok şükür sağlıklı bı daha olursa çıkar mı diye gittik. Ama doktor bunu bilmenin mümkün olmadığını bazı testler olduğunu onunda çok pahalı olduğunu ayrıca onlar temiz çıksa bile yinede hasta çocuk doğma veya genlere bozukluk çıksa sağlam çocuk dünyaya gelme olabilir dedi . Her çocukta yüzde 25 sıkıntılı yüzde 75 sağlam çocuk doğma olasılığı var dedi. Ayrıca sağlam insanlarda bile genetik hastalıklardan dolayı çocuklar sıkıntılı doğabilir dedi akraba evliliği olmasa bile. Sadece sma genlerde var mı diye bakalım dedi bizde sma var mı diye gittik. 1 ay sonra sonuç çıktı ama biz daha almadik. Anliycagin doktor kader demeye getirdi.
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Kan testi canm ama sonc 1 aya çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 95 göst.
0 oy
5 cevap 71 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
6 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alfa anne (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu

379,008 soru

11,344,903 cevap

34,808 kullanıcı

...