0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
52 günlük bebeğim 3 4 gündür az emiyor ama artık emmemeye başladı dün gece 8 den gece 2 ye kadar emzirmeye çalıştım sonra çay kasigiyla verdim sabah emdi şimdi yine emmiyor 2 saatir ugrasiyorum lütfen yardımcı olun bana çok kotuyum asla mama alacak gücümüz yok göğsümü bırakırsa yavrum ac kalir

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gazı olabilir mi peki gaz durumundada emmeye bilir 

Uyku halindeyken rüya emzirmesi yap
(1,313 puan) tarafından
Uyku halindeyken sorun yok emiyor ama gözü açık olsa emmiyor
-Reklam-
0 oy
(254 puan) tarafından
Şarkılar söyleyerek sallayarak ayakta emzirmeyi dene canım Allah yardımcın olsun 
(1,313 puan) tarafından
Çok saol canım allah razı olsun
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Sessiz ortamdan emzir imkanın varsa ten tene temas edin birde ayakta yürüyerek emzir hepsini her yolu dene. Ben duanın gücüne inanırım YouTube dan nazar ayeti videosu var ben memeyi almadığı zamanlarda onu açarım uyumadigi zamanlardan. 4. Ayda bizde meme reddi yaşadık bu saydıklarımı yaparak geri döndü meme ye
(1,313 puan) tarafından
Ben ac kalıyor diye dayanamayıp çay kasigiyla veriyorum
0 oy
(698 puan) tarafından

Ağzına alip cekip ağlıyor bırakıyorsa gazdan olabilir ben damla başlamıştım gezerek emzirdim hep pispislayarak canim bir sag eger eminsen sütünde varsa gaz damlasi dene derm 

Bana sütün yok deyip aglatmislardi cok kuck daha emdikce cogalocak zaten gaz icin hareketl3rindende anlarsin damla dene kullaniyorsan değiştir bencr doktorunla konuşup 
(1,313 puan) tarafından
Sutum var çok şükür gaz damlası da kulaniyorun
0 oy
(3,505 puan) tarafından
YouTube da meme reddi yaşayan bebekler için anneye verilen tavsiyeler var canım onlara bak ben onları uyguladım şükür atlattık biz 
(1,313 puan) tarafından
Uzun sürüyor mu
(3,505 puan) tarafından
Bizim 2 hafta sürdü eski haline dönmesi burda önemli olan senin pes etmemen
0 oy
(333 puan) tarafından
Meme reddi değil canım bu zamanlarda bebekler böyle yapıyor herkesin başına gelmiştir emin ol sen inatla ver oynatarak ver yada yanında biri varsa bebek emerken oda değişik sesler çıkarsın bebeğin dikkatini dağıtacak benimde başıma geldi bende bu söylediklerimi uyguladım ama geçici yani merak etme
(1,313 puan) tarafından
Inşallah canım ınşallah
0 oy
tarafından
Gaz olabilir canım benimde bebeğim almak istemiyor ağlıyor ayakta gezdirip sırtına masaj yaptığımda gazı çıkıyor ondan sonra emiyor. Büyük ihtimalle gaz vardır. Ayrıca emdirirken bebeğin bırakmadığı sürece memeden çekme canım 
(1,313 puan) tarafından
Canım ağzında olduğu sürece cekmiyorun
tarafından
Anladım. Peki emdiği zaman çekip bırakıyormu
(1,313 puan) tarafından
2 3 kere çekiyor sonra birakiyor
tarafından
Gazı var canım sırtına masaj yap ve gaz damlası kullan işe yaramıyorsa hakiki zeytinyağ bulabilirsen bir çay kaşıgı ver o zaman rahatlar. Benimde bebeğim aynı ve meme vermek istediğimde kıyameti koparıyor
0 oy
(426 puan) tarafından
Değişik şekillerde emzirmeyi dene pes etme sabırlı ol geçicidir alır geri 
(1,313 puan) tarafından
Inşallah canım ya
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Her bebek bir dönem yaşıyor bunu sanırım öncelikle sen sakin ol sessiz bir ortamda emzirmeye çalış özellikle ayakta gezerek emzirmek daha çok işe yarıyor sakin bir sesle pışpışla yine istemezse stres yapma kucağında biraz sakinlessin tekrar dene uykuluyken dene pes etme sakın benim kızım sol göğsümü 2 hafta bu şekilde reddetti ama sonunda kırıldı inadı 
(1,313 puan) tarafından
Dediğin herşeyi yaptım ama aglamaktan katılıyor
(2,039 puan) tarafından
Anlıyorum canım dediğim gibi 2 hafta yaşadım bende müzik filan aç ninni söyle saç kurutma makinesi sesi rahatlatabilir o şekilde dene birde benim kızımı inşirah süresi çok sakinlestiriyordu onu dinlet bol bol inşallah geçer
(1,313 puan) tarafından
Inşallah canım ya sürekli süpürge sesi ve pis pis sesi açıyorum öyle sakinlesiyor uykuya geçişini bekliyorum ancak o şekilde emiyor bunun için doktora bile götürdüm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Sevim_aydin (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.