0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından
Eşimi seviyorum oda seviyor Nasi l cirpindigini görüyorum ama son zamanlarda kendimi tuhaf hissediyorum ailesiyle yeme içmemiz bir hala evimiz bitmedi şuan bikac sokak var arada ev bitince altlı üstlü olcaz.problemli bi aile 1yil oldu evleneli hep onların sorunlarıyla uğraşıyoruz. Eşim bekarkende ailesiyle hep uğraşmış şimdide öyle.gorumcem psikolojik rahatsızlığı var bi iyi bi kötü boşanma aşamasında sürekli iç içeyiz 2 tane kaynım var bekar biri 27 biri 23 .Ben eşimle yanlız bi aile olmak istiyorum oda öyle düşünüyor ama ailesinden bize sıra gelmiyo.arada bi eşim birşeyler bulup gezdiriyo yemeğe falan gidiyoruz ama hep kaçamak. Evlilik yıl dönümünde bile yalan söyledik arkadaşına yemeğe davetiyiz diye çıktık.artik bunaldim çocuğumuz da olmuyor stresten kaynakligindan düşünüyorum.cunku kafamız hiç rahat değiliz.her şeye ahmet özlem ilk gelinim diye mi böyle bilmiyorum.bu kadar iç içe olmak hoşuma gitmiyor .gostermelik ev tutuldu esyalar alindi ama gündüz ordayız akşam yatmaya kadar.bende eşimde sanki evimiz yok onlarla yaşıyoruz.yeme içmede orda.ptsidennberi kendi evimdeyim neden biliyomusunuz  ? Görümcemin oğlunun mama ve bezi gelicekti kargo beklemek için.bide eşimle ben bizim ev adresini verdik diye kaynanam eşime diyo bizim adresi verseydin falan.herseyi onlara göre yaşıyoruz.gun içinde defalarca arar beni eşim msj atar falan .neyse dün mama geldi aradım kaunanamlari gelip alsınlar diye sonra eşimle konuştum sende git canım dedi yemek yer eve geliriz dedi yok dedim ben yedim birşeyler sen ye gel dedim.8.30da evde oluyo normalde çıkışta hep arar aramadı.gitmis oraya işte msj attı yemek getirimmi sana canim bende hayir dedim neyse tv izledim saat olmuş 10 sonra geliyo normalde kapıda karşılar Hoş geldin der sarılır öperdim geldi hiç bisey yapmadım zaten anahtarı var kendi girdi içeri.devam ettim tv izlemeye oda anladı soğuk.oldugumi falan kendi kendine hoş bulduk askim iyiyim sen nasilsin falan dedi hiç cvp vermedim öyle oturdu kaldı.oda tv izledi sonra ben kalktım yatak odasına gittim kulaklığı taktım biraz ağladım sigara falan içti geldi beni konuşturmaya çalıştı konuşmadım uzak durdum döndüm.arkami.yattim oda yattı sabah ta kahvaltısını hazırladım yaptı gitti uyumuş gibi yaptım.normalde her sabah uğurlardım öperdik bugün hiç aramadı da çay yemek molalarında bikac dk da olsa konusrdu yapmadı.az önce kaynanam geldi beni.almaya köpekten korkuyorum tek gitmiyorum Oraya geldik işte eşimle konuşmak içimden gelmiyor soğudum sanki bilmiyorum :(

6 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Açık acik konuşun annesi ile konuşun artık gelmeyelim arada gelelim de zorunluluğunz neden 
(902 puan) tarafından
Şuan maddi sıkıntı var onlar kiraydı yeni kendi evlerine taşındılar üstü bize yapılcak 1senem.heba oldu.zafen kendi evimize tssinincada böyle olursa gerisine karismam
(12,773 puan) tarafından
Sabret sabrın sonu selamet olur
(902 puan) tarafından
Sabrediyorum ama bu konu yüzünden eşimden uzaklastim
-Reklam-
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Hangi çağda yasiyor bu insanlar ya bizimki de ona benzer bişey  yememiz evimiz ayrı ama eşim parasını olduğu gibi anasına verir sonra gidip dilenir bende nasıl olacak bilmiyorum ama en azından 10 günde bir gidiyorum iki saat oturup gelirim oda kendim istemeden asla gtmem zorla götürdüğü oluyordu ama artk bıraktı Rabbim yarım akillilara akıl firkir versin sanada yardım etsin kuzum
(902 puan) tarafından
Allah razı olsun canım insallah
0 oy
tarafından
Canım sen yumuşak bi şekilde konuşsan mesela hani merak ediyorum kendi evimde bisilerle uğraşmak istiyorum diye belki kabul eder esin 
(902 puan) tarafından
O zaten tamam sabret evimize geçelim rahat edicez diyor ama artık dayanamiyorum
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kendimden biliyorum valla kuzum eşler ailelerine bu denli düşkün oldukca kendi evinin ailesi olduğunun farkında olmuyorlar 
(902 puan) tarafından
Akşam.xaten benimle.konuscaktir bende dicem.iste artık evlendiginin senin kendi ailen olduğunun idrakina var yoksa evlilik böyle yurumez
(3,149 puan) tarafından
Kesinlikle açık açık konuş
(902 puan) tarafından
Öyle yapicam çünkü bi düzenim yok çok yoruldum
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Zor ya sürekli istemediğin ortamda bulunmak... ew yapılınca yatmaya bile zor gdersnz alt üst daha beter  olur. Şuan azda olsa uzak. Gtmeyebilirsin. Ew yapılınca kapını çalarlar tak tak tak
(902 puan) tarafından
Eşim konuşursa yapamazlar daha önce de konuştuk eve geçelim gerekeni yapicam diye .tmm cok sabır li sakindir ama sinirlenirse kimse konusamaz
0 oy
tarafından
Allahim yarabbim kiz bizim burda yeni gelin yanliz kalmaz ilk zamanlar .. ama sen yeni de degilsin o kadar nedir cekiyorsun bunlari ya .. valal esin tavrini koymali annesiyle konusmali nedir böyle evi otel diye kullaniyorsun resmen
(902 puan) tarafından
Bendd ilk öyle düşündüm.yanliz kalmım diye ama 1 yıl oldu yani bu yüzden defalarca eşimle tartıştık oda çok ağladı yiprandi bende

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 663 göst.
0 oy
3 cevap 311 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 620 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 587 göst.
18 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu