0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Reflü yatağı gereksiz (bnce)

Oyun halısı keşke alsaydım 

Bebek Arabası vb herşeyi aldım ama oyun halısı bi de 

Süt pompası (süt sağma makinası) alsaydım keske

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gereksiz birşey almadım çok şükür  keşke şunu alsaydım dediğim aklıma gelmedi.simdi
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Gereksiz bir şey almadım herşey kararında 
tarafından
Bn oyun halısı alsaydım diyerum
0 oy
tarafından
Hiçbirşey çünkü ihtiyaç dışında pek alışveriş sevmiyorum gerekte duymuyorum
tarafından
Bn oyun halısı alsaydım diyerum
tarafından
Oda bana çok ihtiyaç ve gerekli gelmiyo
0 oy
tarafından
Kesinlikle kanguru   
tarafından
Alınması mi lazım alınmaması mi
tarafından
Hiç kullanmadm
(30 puan) tarafından
Hep kanguru kullandim daha dgrusu sling kullaniyorum cok rahat oluyor
tarafından
Bende 2 side var hiç kullanmadm boşa para harcamışım
(30 puan) tarafından
Yaa iste bebeerin her biri farkli oluyo bnmde elim ayagim sling her yere her yerde takıyorum  disari cikarsam tak is yapmam lazim kizla ilgilen tak huysuzlandi uyumuyor tak herkeste gercekten ayni olmuyomus demekki
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Ana dizi mi diyorlar o 1 kere yatmadı sevmedi hiç boşuna aldım onu :( 

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Valla aldigim herseyi kullandim
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Gereksiz bişey almadım ama süt sağma makinası almadım kesinlikle almam gereken bir şeymiş kaç kere mastıt oldum çünkü 
tarafından
Süt sağma makinası ne için kullanılıyor benim ilk gebeliğim hiç bilmiyorum bana diyorlar süt sagip biberonla icirirsen biberona alışır bilgi verir misiniz kullandiysaniz
tarafından
Mesela uzun uyudu veya meme reddi oldu almiyor memeyi, sizin sutunuzu sagmaniz gerekir yoksa mastit yapar.
Sutunuzu sagmaniz gereken durumlarda illa biberonla vermek zorunda degilsiniz, baska yontemler var.
(239 puan) tarafından
Sutun fazla olursa sagar dooaba korsun ilk zmnlar bebek cabuk dydu icin sut fazla geliyor giguslerden buda seni rahatsiz eder sayarsin bence cok gerekli bisey
tarafından
Hergun sagmam gerekir mi mastit olmamak için
(239 puan) tarafından
Hergun degil duru ma gore cocuk büyüdük ce sut bırakmıyor zaten ilk zmnlar isine cok yarar
0 oy
(570 puan) tarafından
Emzirme yastığı boşuna almışım emmedi çnükü hiç zaten emsede gerek yok muş boş yere aldı eşim
tarafından
7 aylık Emiyor ama bn almamıştım cnm iyi mi kötü mü ettim bilmiyorum ama bnde reflü yatağını keşke almasaydim
(2,746 puan) tarafından
Bana emzirme yastığını puset minderi ve örtüsü yanında geldi. Komple set babynest vs. 200 tlydi. Dedim kullanmam heralde. Lazım olmaz. Ama emzirme yastığı olmadan yapamıyorum. O kadar rahat ki belime sarıyorum ben. Babynest de evde çok kullanışlı odalarda yatırırken önce ona koyuyorum beşiğine yatırırken de onda yatırıyorum çok sıcak oluyor. Rahat ediyor. Gerekszi demişlerdi ama ben hepsini kullandım
0 oy
(167 puan) tarafından
Manuel göğüs pompası keşke almasaydım çok gereksiz. Elektrikli bi göğüs pompası çok gerekli ve yeterli.

Bir de keşke daha çok eldiven alsaydım çok çabuk kayboluyorlar. 

Puset bence gereksiz çünkü çok ağır. Portbebe işimi gayet görüyor ve taşıması daha kolay. 
(179 puan) tarafından
Puset ağır olduğu için taşımada bende kullanamıyorum ama evin içinde yada babamgile gittiğimde beşik niyetine kullanıyorum
0 oy
tarafından
Aldığım herşey için iyiki diyorum keşke dediğim de bişey yok açıkçası. Abartmadım hiçbirşeyini çünkü zamanı geldikçe alıyorum herşeyi. ama biberon sterilizatörünü iyiki almışım onu da ihtiyaç duyduğumda aldım zaten.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Het şeyi dozunda yapmışım :) gereksiz bi sey almadim.. keske alsaydim da dedigim yok :)
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Keşke çocuk arabası alsaydım diyorum hiç keşkem yok smdi baya pahalı ya
0 oy
(285 puan) tarafından
Emzirme önlüğü emzirme yastığı ana kucağı süt pompası we yürüteç hiç kullanmadi kızım gereksiz almisim 
0 oy
tarafından
Oyuncak çok alıyorum ya herkes gereksiz diyor ama bana gereksiz gibi gelmiyor ☺️
0 oy
tarafından

Kendi ellerimle babynest diktim yatmadı reflü yatağında yattı. Emzirme önlüğü diktim sütüm olmadı hiç kullanmadım. Emzik aldım bir sürü hiç birini almadı. Oturma desteği koltuk aldım hiç oturmadı. Bir sürü daha sayabilirim. Benim oğlan biraz değişik :D oyun halısı aldım ona sığmadı kullanamadık parçalarını kullandık. 

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hiç öyle gereksiz birşey almadım al diyenleri de dinlemedim büyüyen beşik aldım herkes birde küçük sallanan beşik al dediler almadım yurutec baybnest anadizi kanguru portbebe vs.vs. bir sürü şey dediler ama hiçbirini almadım pişman olduğum tek şey eşim ısrarla salıncak almak istedi ben alma dememe rağmen dinlemedi ve 2 kızımda sevmedi sallanmiyorlar öyle odanın köşesinde yıllardır duruyor boşu boşuna keşke daha fazla diretseydim alma diye :)
0 oy
tarafından

Canım ben erken doğum yaptım hazirligimiz tam değildi doğuma giderken oğluma   özel isim yazılan bebek takımları yatak takımlarını almak isterdim ama  alamadım o içimde kaldı ve benim doğumum çok aksiyonlu oldu kimse bişey anlamadi doğru düzgün foton bile yok hastanede o çok üzdü beni :ermm:

(463 puan) tarafından
Fotoğraf konusu bende de öyle oldu ya. Bide küveze aldılar burnumdan gelmişti. Hala aklıma geldikçe üzülüyorum
0 oy
tarafından
Gereksiz bissürü kıyafet ikişer manuel süt pompası tahta beşik, park yatak,  ama en gereksizi baba sling kanguruydu 
0 oy
(463 puan) tarafından
Travel sistem bebek arabası aldığım için bin pişmanım. Keşke kabin boy alsaydım. 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Reflü yatağı sevi bebeden aldım o kadar çok kullandım ki en çok kullandığım şey olabilir süt sağma makinası hiç kullanmadım başlarda gerek olmadı sonra da sağlığımı kızım içmedi biberon ve emzik boşa aldım 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 651 göst.
0 oy
15 cevap 510 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 300 göst.
+1 oy
25 cevap 412 göst.
13 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru