0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım hasta 4 gündür neşesi hiç yok dün özel hastaneye götürdük boğazlar şişmiş idrarda enfeksiyon olabilir dedi dediği gibide sürekli acıyo diyordu kaç gündür tahmini tutup. Acayip moralim bozuk kızıma iğne yazdı antibiyotik sabah akşam 2 bacaktan vuruluyor kızım antibyotik şuruplara cevap vermiyor çünkü. Ağustosta 1 ay antibiyotik kullandı geçmedi hastalığı. Cırcır böceği gibiydi benim yavrum neşesi yeterdi. Evimin sessiz. İçim acıyor yavruma kış geldi ama benim evim 4 gündür daha bir soğuk sanki. Tuhaf bir şeyler hissediyorum kaç gündür. Rüyalarım çok kötü içimde tuhaf bir sancı var. Sanki evlatlarıma bir şey olacak gibi bir his Allahım bana olsun evlatlarımin teline zarar gelmesin diye kaç gündür dua ediyorum. Kızımı banyo ettim bugün önüme oturdu saçlarını taratmaz normalde zorla ağlaya ağlaya taratir bu defa sessizce oturdu duvarlarla konuşuyor kızım havaya bakıp gülüyor nolur dua edin bana gelsin ona gelmesina canım yanıyor ilk göz ağrım o benim evimin çiçeği solmasın nolur dua edin 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçmiş olsun ama bu tarz şeyler de soğuk kanlı olman lazım sanki kötü hastalığa yakalanmış gibi kendi moralini bozarsan bu yavruna da yansır . Önce sen iyi olacaksın ki ona daha iyi bakabilesin. Çok zor hastalıklarla uğraşan anneler var buna da şükür de Rabbim dermansız dert vermesin
(7,951 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah canım benim. Geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(406 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım öyle düşünme çocuk bunlar hasta olucaklar tabi allah beterinden korusun inşallah . Onlar bizim yaşama sebeplerimiz rabbim zeval vermesin ayaklarına taş degdirmesin inşallah çok geçmiş olsun umarım tez zamanda iyi olur minnoş :(
0 oy
(426 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah'ım şifa versin
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Rabbim korusun yavrularını cik o pskolojiden ben okurken korktum hasta diye kendini kötü hissediyorsun sadece başka bişey yok 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canimmm
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Üzülme canım benim kizimda küçükken idrar yollarında enfeksiyon vardı inanır mısın çocuk bir ay boyunca her gun kustu bi yandan ishal oldu hastanede yattik kac gun serumlarla iyiydi ama hastaneden cikar cikmaz yine başlıyordu aynı belirtiler çekmeyen bilmez en sonunda dediğin gibi iğne verdiler şok şükür düzeldi senin ki de düzelir geçmiş olsun Allah ım şifa versin bebisine
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Allah korusun canım kötü şeyler düşünme geçmiş olsun inş bian önce iyileşir evinin cırcır böceği
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Rabbim şifalı k versin cnm inşallah en kısa zamanda iylesir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 178 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde ile ile (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
20 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Aysegul&20 (3,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,376,942 cevap

34,862 kullanıcı

...