0 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından

image

image

supurmesi kolay mı kıl topluo mu nasıl oluo güzel mi

12 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Tabanı yapışıyor süpürürken zorlanmıyorum tozu tüyü de yok ama yazlık kışın soğuk oluyor 
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kullanışlimi bilmem ama çok güzel modelleri var

Olmadı çırparsın
0 oy
tarafından
Bende tabanı deri olanlarından alcam yün halılar hem alerjik hem içine pislik birikiyor
0 oy
(163 puan) tarafından
Ben kullanıyorum bu modellerden güzel süpürüyor tabanı yapışıyor. ama kışın biraz ince olabilir.
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Valla benim oturma odamdaki kalın halima bin basar bunlar daha rahat oluyo ama kışın soğuk oluyo tabi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben en son turkiyeye geldigimdw almistim gafif makinaya atsr yikarim diye. Gyzel kullanisli supururkendw hic rahatsz olmuyorum yazmik ama benim evim sicsk diye kaldrmadim hala duruyor
0 oy
tarafından
Bence topluyo en guzeli su kalin olanlardan varya pamuk benimki o cok guzel kil olmuyo alirsan o fotodan birisini siyah daha kil gostermez
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Alma cnm süpurmesi kolay yere yapisiyor ve asla kaymiyor ama mesela üstune bardak düssse kesiliyor mutfak halim kac yerinden kesildo parama yazik goruntu guzel ama hic bir sekilde saglam degil yani elinden biseu düsse kesiliyor sakın alma 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben bunlara halı demiyorum halı böyle olmaz
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Kullanıyorum çok da memnunum özellikle mutfak halısı olarak çok kullanışlı 5 senedir hiç bir şey olmadı ve her ay makinada yıkadım
0 oy
(202 puan) tarafından
Canım ben kullanıyorum kıl tüy felan supurmesi kolay ve siliniyor leke tutmuyor bunun yolluklarini makinede bile yıkıyorum bir sıkıntı yasamadim
0 oy
(166 puan) tarafından
Güzel de yazın güzel kışın olmuyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 284 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 283 göst.