0 oy
179 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından
Hanimlar yenidogan bebek icin dijital ateş ölçer mi yoksa klasik bildigimiz koltuk alti ateş ölçer mi önerirsiniz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla benimki o beyaz olandan koltuk altina giren farketmez bence 
(41 puan) tarafından
Koltuk alti ateş olcerler biraz yavas ölçüyor ya cocuk durur mu sabirsizlanir mi diye düşünüyorum rahat kullaniyor musunuz peki
tarafından
Yok valla oyle agliyo iste biseyle susturuyom olcene kadar ama dijital olani hic bilmiyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ilk koltuk alti ölçerden almstm ama büyüdükçe istemiyordu onu rahatsiz oluyordu agliyordu zor olcuyordum ateşini. Snra dijital olandan aldm saniyede alnindan olcuyorum büyük rahatlık
(41 puan) tarafından
Ya aslında koltuk alti atesolcer siparis verdim geldi sonradan aklima geldi cocuk sabirsizlanir mi sabit durabilir mi diye çünkü kendim de denedim 1 dakikada olctu bebek 1 dakika sabit kalamaz dimi onu iade edip dijital mi alsam diyorum
tarafından
Aynen öyle oluyo cnm kolunu ben tutuyordum bebekler sabırsız oluyor. İade etme şansin var et dijital almani öneririm
(41 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim o zaman dijital alayim baştan hiç düşünemedim boyle birsey sonradan aklıma geldi
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Valla bende düşünüyordum ne alsam diye sonra bakım seti aldım babyjemin içinde koltuk altı ateş ölçerlerden var onu kullancam bozulana kadar :) 
(41 puan) tarafından
Bakım setinin içinde neler oluyo peki
(5,921 puan) tarafından
Yeni doğan saç fırçası saç tarağı ateşölçer burun aspiratörü slikon diş fırçası var sanırım trendyoldan bakabilirsin babyjem bakım seti diye
(5,921 puan) tarafından
Tırnak makası tırnak törpüsü birde makasta varmış bakınca gördüm :)
(41 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 368 göst.
17 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Zeynepalper (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 437 göst.
21 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 337 göst.
13 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Hurican (18 puan) tarafından soruldu

384,672 soru

11,507,021 cevap

35,161 kullanıcı

...