0 oy
151 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar mama sandalyesi hakkında tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz rica etsem yatırılabilir olması önemli diyorlar neden peki önemli nasıl bi mama sandalyesi seçmeliyim ve ne zamandan itibaren oturtmalıyım hangi marka mama sandalyesi kullanıyorsunuz fikir verebilir misiniz ilk bebeğim acemi anne olmak epey zor ‍♀️

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şoktan aldım 4 ayak bir oturak çok alengirli birşey değil 6 aydan beri kullanıyorum kızım 17 aylık 5 çocuk daha büyütür taş gibi 
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Çok pahalı birşey alma bence ben şu ucuz olanlardan aldım zaten onda yemek yerken  anasını ağlatıyor yıkamaktan silmekten bir hal oluyorsun çok cafcaflı olmasına gerek yok o yüzden 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Sık sık şehir dışına çıktığımız için bizim için portatif  e hafif olması önemliydi. Bi çok annenin fikrini alarak ikea antilop modeli tercih ettik. Yatirılabilir olması neden önemli anlamadim ? Amaç çocuğun dik pozisyonda beslenmesi. Ben memnunum su an 22 aylik 6 aylıktan beri kullanıyoruz taş gibi çok da hafif 
0 oy
(1,950 puan) tarafından

image

bu bizimki. Memnunum. Siliniyor rahat.

(1,170 puan) tarafından
kesinlikle bnde bunu tavsiye ederim tas gibi cocugun dusme riski vs yok
(1,950 puan) tarafından
Evet. Yatiyorda oyle ozellik yazmis ya. Yıllarca kullanılır.
(1,170 puan) tarafından
aynen hem yatiyor hemde agir oldugu icin cocuk buyudukce sallamaya calissa ustune falan ciksa düşmüyor yerinden kalkmiyor yani emniyet icin bnce bu olmali sirtini da bazen dik konumda bazen yari dik konuma getiriyorum oturdugum yere gore de boyunu kisaltip uzatiyorum bnce cok kullanisli ve saglam bn cok memnunum katla bir yere giderken de al gotur yaninda malzemeleri de cikip yikaniyor daha ne olsun
0 oy
(4,889 puan) tarafından
E bebekten normal aldık birkaç ay oturdular sonrasında hep atladılar içinden kaldırdım mecbur. 
(1,363 puan) tarafından
:) :) atladilar icinden :) :)  bir an dereden baliklar atlar ya  o canlandi gözümde ;)
(4,889 puan) tarafından
Valla kz kızım 8 aylık bildiğin çıkıyordu üstüne ordan da ya atlat ya düşerdi :))
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Teyzem sıradan bir mama sandalyesi almıştı kendi kızı kullandı, oğlum kullandı, şuan başkası kullanıyor çokta abartmaya gerek yok yatay olsun şöyle olsun falan diye. Önemli olan güvenli sağlam olması 
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Ben 101 den aldım 6 aylıkken şuan 20 aylık hâlen kullayoruz. Ben pek bı özellik aramadım açıkçası hafif olması fazla yer kaplamamasi ve Uygun fiyatliydi
0 oy
(1,093 puan) tarafından

https://www.civilim.com/chicco-pocket-snack-yukseltici-mama-sandalyesi-79340-gri

Ben bundan kullanıyorum gayette memnunum. İkizim almıştı. İkinci el bulabilirseniz mutlaka alın derim. Pikniğe gezmeye vs giderken taşıması kolay yer kaplamıyor. Ben gittiğim her yere götürüyorum misafirliğe vs. 
Ek gıdaya başladığı andan itibaren buna oturttum. Şimdi elimde yemek görse gider sandalyesine oturur bekler. 
tarafından
Bu şahane bişeymiş ya.
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bimden almıştım gayet iyi çok para vermeye gerek yok bence
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ilk oglumda joie mimzy almistim. Yerim musaitti, konforlu olmasini tercih ettim, yemek yaparken oda orada vakit geciriyordu. Yarin 2.yi kucaklayacagiz nasipse, 3 kademeli yatar pozisyonu var mesela kisa zamanda oda kullanmaya başlayacak :) 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ayaklari var bide oturacak yeri. Daha nolsun kız iş görüyor 
0 oy
tarafından
ikea english home kaliteleri guzel.. tamamen oturabildiginde 6dan sonra ztn hem oturma hem ogunler basliyor.. bence yatana gerek yok.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 126 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 246 göst.

379,214 soru