0 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün mu izledigim haber o kucuk kız geliyor aklıma o köpekler dişlerini geçirirken nasıl  cani acimostir Yarabbim ya Rabbim korusun kendi evladımı koyuyorum yyerine dayanamıyorum Rabbim evlatlarimizi korusin o anneyi düşünemiyorum şuan o kızın çektiği acıları yaa çok kötüyüm o minicik bedeni nasıl dayandı o acıya of aklım almıyor deliricem

13 Cevaplar

+1 oy
(13,099 puan) tarafından
O sahibine neler ederdim neler. Öyle kandan korkma felan oo hak getire. Canlı canlı işkence edeceksin öyle s.erefsizlere 
tarafından
Ay derin düşününce içim acıyor oğlum yatıyor şimdi yanimda o anneyi o çocuğu düşünüyorum tutamıyorum kendimi ya çok kötü bir duurm
(13,099 puan) tarafından
Maalesef çok kötü bir durum. Allah kimseye yaşatmasın. 9 sene önce pitbul saldırısına uğrayan bı genç denizde yüzerken oluyor pitbul atlıyor felann suyun altında bogmus. Sahibinde de suç var niye besliyorsun. Kendimden başkasına güvenemem evladıma kaldı ki evime alıp besleyim
tarafından
Allahim sen büyüksün sen bikdigin gibi yap su çocuğa da şifa ver Allahım o annesine de sabır versin çok büyük bir imtihan
(13,099 puan) tarafından
Aminn kuzum amin
-Reklam-
+1 oy
(62 puan) tarafından
Sadece şöyle soyluyim eyerki o köpek benim çocuğuma öyle bir şey yapsa önü kedi ellerimle parcalamasam bende ne oliyim iterse canı desinler ne derlerse desinler umrumda değil o köpek benim yavrumu parçalayacak ben hayvandır diye susacam baska
tarafından
Acaba neden kimse bişey yapamadı ya kimsnein bir bıçağı silahı yokmuydu ki herkes korktuu acaba önce can sonra canan mi gerçekten inanmıyorum kafayı yicem
(62 puan) tarafından
Gerçekten izlediğimde Kanım dondu keşke orda olsaydım Bir sopa bile olsa o köpeğe vurduğunda zaten canı acır ve ağzını açar ama ordakiler öyle yapmamış onlar çekmiş köpek çekmiş çocuğu anlam veremedim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben görmedim yaa
(10,411 puan) tarafından
Bi bakilim cokmu kötü video
tarafından
Yani köpek kıza disini geçirmiş bırakmıyor her yer kan revan çok kötü
(10,411 puan) tarafından
Off izledim insan düşmanı ****** dostu bunlar bence bu ırkı ortadan kaldırmak lazım sahiplerinden içeri tiksinir off kızın durumuda kituymuş
tarafından
Off  bazı organları yok gibi bişeymis annesini dusunemiyrm Rabbim dusmaninin başına vermesin
(10,411 puan) tarafından
Amin...........
0 oy
tarafından
Ben izlemedim kız yaşıyor mu 
tarafından
Yoğun bakımda kötüymus durumu nette vardır
tarafından
Bakmayim ya ben sonra 1hafta kendime gelemem inşallah iyileşir Allah şifa versin
tarafından
Amin amin insalalh atlatir
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Off bende çok kötü oldum ya Rabbim korusun çocuklarımızı o çocuğu da Rabbim şifa versin inşallah canım ailesine bagislasin vok kötü düşünemiyorum:((
tarafından
Amin kuzum için açıyor dusunmemeye çalışıyorum oğluma bakıyorum aklıma geliyor kötü oluyorum off
(1,059 puan) tarafından
:((((
0 oy
(333 puan) tarafından
Allah ailesine sabır versin küçücük ya bende çok üzüldüm inşallah birşey olmaz  bende izledim içim parçalandı 
tarafından
Bende kuzum ama ders çıkaralım böyle seyelrden yanınızda bıçak yada kendimizi koruyacak bişey tasicam ben bundan sonra hayatta herşey oluyormuş bak kimin basina ne gelir belki olmaz evladım için öyle yapicak ben bundan sonra
(333 puan) tarafından
Eşimden biber gazı istedim inşallah getirir bebeğim bi büyüsün asla çantasından biber gazı olmadan bir yere göndermem veya çakı hiç farketmez artık her pislik oluyor daha neler neler görücezz yanımızda bizi koruyacak herhangi birşeyin olması gerekiyor
tarafından
yenn kuzum bende öyle düşünüyorum en önemlisi evlatlarimiz için bende yanımda tasicam artık
(333 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın
tarafından
Amin bebeğim amin ;(
0 oy
tarafından
Allah sahiplerinin belasını versin. Anne babası ne haldedir.cocugun kafa bölümü berbat haldeymiş. Kulak yok burun gitmiş. Içim açıyor benimde :(
tarafından
Allah'ım yaa off offf içim acıyor oğluma bakıyorum o kız cagiz aklıma geliyor çektiği acı nasıldı nasıl dayndi bunları düşünmekten kendime engel olamıyorum agalyip duruyorum
0 oy
tarafından
Ölmüş mü çocuk ya çok üzüldüm.. off 
tarafından
Bilmiyorum canım ama yoğun bakımda durumu çok kötüymüş
tarafından
Ya Antep'te şiddet gören cihan bebekten sonra sütüm kesilmişti şimdi dayanmayip izledim videoyu Allah'ım heryer kan gölü olmuş Allah kahretsin ya kimsede ayiramamis inşallah kurtulur ya insallaj
tarafından
Ayrılmıyor köpek ya kız ne haldedir
tarafından
Nefesini isirmis o kadar kan akmış ya ben haberleri izleyemedim
tarafından
Boğazını göğsünü Allah'ım ya onun çektiği acı ? Off offf
0 oy
tarafından
Yaâ aşkım ya (っ˘̩╭╮˘̩)っ  ben de çok etkilendim 
tarafından
Offf tutamıyorum kendimi kuzum içim parçalanıyor evladima baktıkça o kızı anneyi düşünüyorum o köpek dişlerini geçirip bırakmadı dakikalarca nasıl cani acimostir dimi
tarafından
Of öyle tabi ya yere düşse dizi kanasa içimiz cız eder . Kızım 7 aylık şuan uyuyor fotoğraflarına bakıyorum bişey olursa ölürüm benn
tarafından
Bende gülüm Allah'ım evlatlarımızı korusun bize bağışlasın o anneye dayanma gicu verisn ne buyik imtihan yaa
tarafından
Ay öyle Allah daha büyük acılar yaşatmasın amin inşallah
0 oy
(603 puan) tarafından
Rüyamda adamın alnına jiletle köpek yazıyordum kaxıyordum ki ben asla şiddet yanlısı değilimdir.
tarafından
Allah belasını versin sahiplerinin
(603 puan) tarafından
Köpekte suç yok ki onun doğasında o var. ****** ne anlar. Sahibinde suç.
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Bunların sahiplerini öldürmeye teşebbüsten hapis verilmeli . Allah belasını versin besleyen bu şekilde saldırgan yetiştirenlerin .Bir haberde izlemiştim sıcak su döküyorlar kürekle vuruyorlar asla bırakmıyor çocuğu . Rabbim yavrularımızı korusun kollasin
0 oy
(4,651 puan) tarafından
1 tane de değil 2 tane köpek. Yerler kan içinde 2 kadın 1 erkek tutuklanmışlar. 

Ama aile tehdit edilş zaten kapısıcın şikayeti geri çek demişler kızın babasına. Köpeklerimiz giderse biz naparız demişler Twitter da okudum şimdi.

4 yıl sonra tüp bebek yöntemile kavuşmuş aile kızlarına.

Bir çocuğun canı bir köpekten daha az değil.

Devlet yasaklıı bu cins köpekler gördüğünüz yerde ki inşallah görmezsiniz hiç şikayet edin.

Sargılı kızın yüzü ama iyileşir inşallah tez vakitte. Yara iyileşir de beyninde nıraktığı korku nadıl iyileiecek yavrunun... 
tarafından
Canim anlamadim yani aileyi zaten tehdit mi ediyorlarmış bu caniler ondan mı yapmışlar
(4,651 puan) tarafından
Yok canım köpeklerin saldırısı sonrasında şikayetçi olma demişler kızın babasına. Öncesinde bi problem yok yani.
0 oy
(2,486 puan) tarafından
3 kişi tutuklandı canım o konuyla ilgili olarak ne kadar içimizi rahatlatacak ama buda birşeydir en azından adalet var

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 640 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 632 göst.
0 oy
5 cevap 131 göst.
9 saat önce Diğer kategorisinde Pamira (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 611 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde Masum anne (310 puan) tarafından soruldu