0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bu akşam annmler çaya bize gelecekti eşmn özel dersi vardı dersi bitti 1 saat oldu gelmedi ben de aradm eşm müzik öğrtmni gitara tel alacam falan dedi dışarda olduğunu ve alkol aldığını anladm kızdm hem haber vermiyorsun hem yalan söylüyorsun diye neyse eve geldi dedm sabah 7 den beri ayaktaym saat 10 oldu ben de annmlerle oturaym sen de çocukla ilgilen vermiş çocuğun eline paket çikolata dedm o kadar çok neyse çocuk ağladı falan bu da dedi çocukla ilgilen ya dedm kaç saattr yoksun neyse annm de dedi bukette yoruldu bu anneme karşı saygszca konuştu çok sinirlerim bozuldu ya ne yapacağımı bilemiyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Valla canım alkol almış adamı çocuğa emanet etmekte yapmışsın..leş gibi kokar zaten o çocuk kokusunu almıştır..ben olsam sessi sedasız kimseye görünmese git zibar yat derim..kimse anlamasın bari diye .o kafayla aslan kesiliyolar cnku..sonra hesap sorarım soracaksam..
(293 puan) tarafından
Tatlm çok içmemiş zaten ama sarhoş gibi olsa zaten vermm yani yalan söylemesi ve evde annmler varken geniş geniş içmesi ayar etti beni
tarafından
Vala canım bnm amcam var..sarhoş olmaz ama her gün icer..leş gibi kapıdan duyarım.ictigini..birde bebgini ister vermem..opturmem ..ne yaparsın bilmem ama.oyle.bisiyde o Bengi az da içse çokda içse kokusuna maru bırakma..ağızdan bile kokuyodur..hatası Büyük geç gelmiş yalan söylemiş..hiç annenlerle muhattap etme..gidip zibarsin..
(293 puan) tarafından
O ökzn istediği zaten o ama haklsn sonradan ayarını vermek gerekti de çok yorgndm ben d e neyse  artık ağzmzn tadı kaçtı
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından
Benim eşimde sever ama bakma konusuna gelince maalesef pek anlamıyor bebeğimin dilinden.Genelde kendi işimi kendim yaparım sabah başlar maraton uyuyana kadar bendedir hep
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Anamlan basar giderdim o an en güzeli.
(293 puan) tarafından
Dedim annm sallama boşver düzenini bozma ama ayarınınver sonra dedi ne yapacağımı bilmiyorum ama
(7,791 puan) tarafından
İyi de sen annen varken göz korkutmak icin gitsen aslinda daha ayar vermis olursun. Bosan demiyorum ama korkutmak sart bazen.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 307 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 317 göst.
24 Mart 2020 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 555 göst.