0 oy
2,275 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (53 puan) tarafından

https://sevincavm.com/ Cok uygun koseli koltuklar 800 tl alısveris yapan varmı aranızda?

image

12 Cevaplar

+1 oy
(3 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sakın alışveriş yapıp başınızı yakmayın. 3 hafta önce bu dolandırıcılar müge home adı altında insanları dolandırıyorlardi. Aynı site herşeyi aynı sadece adını değiştirip tekrar açmışlar. Ben yandım siz yanmayın. Bunlar dolandırıcı parayı hesaba havale yaptırıp bir daha da telefonlara cevap vermiyorlar. Heryere şikayet ettim ama ne fayda gitti giden..
(0 puan) tarafından
Cimere başvurdum bütün bilgilerini verdim Melis tuncel adında attığım iban numarasını ekran kaydını Cimerde başvurumu onayladı bugün karakoldan çağırdılar ve şikayetçi oldum nitelikli.dolandiriciliktan savcılığa gitti inşallah beter olucaklsr sizde cimere yazın uğraşırım diosaniz
-Reklam-
+3 oy
(2 puan) tarafından

Ben yaptım ve dolandırıldın sakın ha sakın bu sayfadan alışveriş yapmayın. 800 liramı aldı ******** kadın. ismi de Melis Tuncel her yerde ifşa edicem Allah belalarını versin. Başka kimsenin canını yakmasın oruspu 

imageyazılmayı da ekliyorum bakın anında engelledi 

(0 puan) tarafından
Merhaba ben de dolandırıldım acaba bunların adresi sizde mevcutmu tüketici hekeme şikayet etmek için
+1 oy
(2 puan) tarafından
Tamamen dolandırıcı bir firmadır sipariş verdikten sonra engelliyorlar ve telefonları acmiyorlar verdikelri IBAN Melis Tuncel adına gerekli tüm hukuki süreci başlattım kesinlikle sipariş vermeyin 
(0 puan) tarafından
Merhaba ben de dolandırıldım acaba bunların adresi sizde mevcutmu tüketici hekeme şikayet etmek için
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canim ya iyi arastir ama batti mi acaba niye indirim var bu kadar?
(53 puan) tarafından
Bnde anlamadım ki, 4 te 1 i resmen fiyatlar baya ucuz..  Almaya kalkışıpta bide salatalık yollamasınlar:D
(7,791 puan) tarafından
Kiz 800 e robot supurge var 1500 e çamaşır bulaşık makinesi cok fazla ucuz ama nosu da var woden yazip yeriniz nerde diyebilirsin aslında
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Canım kumaşı kullailan malzeme filan kslitesiz ya dolandırıcı yada başka birşey yoksa bu fiyata imkansız o masa takınlari bile Cok ucuz 4 sene önce o fiyat değildi o masalar. İmkan varsa yerinde görmek gerek 
0 oy
(664 puan) tarafından
Haritada yazdıkları adresi g iriyorum boş cadde çıkıyo
0 oy
(7,744 puan) tarafından
O fiyat olsa olsa o küçük yastıkların fiyatı olur çünkü bir koltuk asla o fiyata etmez 
0 oy
(581 puan) tarafından
Hemen alma.bacim araştır 
(0 puan) tarafından
Ben geçen hafta buna benzer bir siteden masa sandalye aldım ve dolandırıldım sakın almayın çünkü yorumlar aynı ürünler aynı büyük ihtimalle bunlar başka bir site açıp insanları dolandırma peşindeler
(3 puan) tarafından
Kesinlikle aynı kişiler bende aynı dertten muzdaripim
0 oy
tarafından
Bu kadar ucuz olması hayra alamet değil bence 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
köşe pismanliktir ucuz ama dandik gibi duruyo
0 oy
(1 puan) tarafından
Aynen ben de yaptım 600 liralık beni de engelledi IBAN veriyo para istiyo nasıl düştük anlamadım kimbilir kaç kişiyi dolandiriyo günde
0 oy
(1 puan) tarafından
Dolandırıcı inanmayın ben düştüm bir tuzağa siz de düşmeyin.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 742 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aysenr42 (348 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 179 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Vesselammm (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.