0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
tarafından kapalı
Gecende uyumuyor diye post açmıştım yine ben kizlar kizim.3.bucuga kadar surekli.uykusunda agladi basinda oturdum dua okudum basini bekledim 4 e dogru dalmışım bende 4 bucukta uyandi farkindayim uykusu var ama geri dalamıyor ne yapmam lazim bu durumlarda salliyorum sallarken uyuyo birakinca ağlıyo normalde surekli sallarken uyuyan bi bebek degil ama yeni icat cikardi simdi bende oyun yerine koydum oynuyor bu durumda ne yapabilirim oturup bekleyelim mi uyutmaya çalışıyorum uyumuyo ne bilim oynayıp yorayim mi tekrar yani bilmiyorum ne yapmaliyim yada yapmamaliyim tecrube istiyorum cunku gercekten acayip yorgunum 1  ayi gecti hep böyle uyumuyor
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
tarafından
Kaç aylık veya yaşında 
(1,159 puan) tarafından
Kuzum benim bebem emmiyo karni tok gazi yok bir yeri agridigini düşünmüyorum niye diyceksin baya iyi keyfi çünkü hastaneden geldim dha gecen hafta biseyi yok cok.sukur uykusunu bolmeden sallayıp uyutmaya veya yinede actir belki deyip doyurmaya calistim yyinede uyumuyor ki
tarafından
Geriye tek çaren sallamak o zaman. Tam uykuya dalana kadar sallayacan
(1,159 puan) tarafından
Denedim 1 saatten fazla salladim esime diyorum salla diye devam ediyor birakinca ağlıyo dalamıyor geri sorunumuz da bu sanirim
tarafından
Sen dedin emiyor diye. Bende diyecektim emseydi eğer sen acı yemişsen eğer sütünden bebeğe geçmiştir o rahatsız eder diye
(1,159 puan) tarafından
Yok kuzum emmiyor sadece sabah 100 ml anne sütü aliyo biberonda oda taaa sabah aldi nerdeyse 24 saat olck
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
21 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 91 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Umutlu1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,896 soru

11,372,475 cevap

34,855 kullanıcı