0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Sorum başlıkta hanımlar.yeni sezaryen oldum.ilk.bir de dikis yerinin hafif sert olmasi normal mi.3 haftaligim agri yanma oluyor dikis yerinde hic bir sey yok kurudu duzeldi.normal mi bunlar.korseyi ne zaman kullanmaliyim.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde olmadı canm 
-Reklam-
0 oy
(4,490 puan) tarafından
Benim 5 ay sert tabaka seklinde kaldi yavas yavas düzeliyor  agri illaki hafif hafif olur anormal bir durum sezersen tekrar kontrole git 10.gunde kontrol muayeneni olmadin mi canm
(32 puan) tarafından
1 hafta sonra oldum  bir sey yok her sey nitmalmis.ama kotkuyorum ev isi yapiyorum 2 yas cocugum var.zorlaniyorum biraz.
0 oy
(795 puan) tarafından
benimde olmustu hafiften o cizgi kabarik sekilde zamanla duzeliyor zaten 40in cikinca kontrole gidiyosun yanlis hatirlamiyosam canim korseyi ben iki hafta sonra takmaya baslamistim canim acir diye korktum ama iyi ki doktorumu dinlemisim daha da rahat ettim takinca 
(32 puan) tarafından
Normaldir insaallah.tesekkur ederim.ben de takayim diyorum.benim dr ne 40 ın çikinca gel nede korse tak ne de krem kullan dedi.
(795 puan) tarafından
bende pandemiye denk geldim 2020 martta dogum yaptim korkumdan 40im cikinca gitmedim ama korseyi kullan canim rahatlatiyor bak gobegim bile o kadar cok kalmadi benim korse sayesinde 1 bucuk iki ayda toparladi sarkip sallanmiyor korsede o yuzden acimiyor da krem bana da vermediler senin de yapistirma mi üstü
(4,875 puan) tarafından
Korseyi slip mi yoksa balenli korselerden mi taktınız ??
(795 puan) tarafından
cirtli olandan aldim canim
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Hemen tak korseyi canım ben ertesi gün takmaya başlamıştım doktorun tavsiyesi ile 
(1,027 puan) tarafından
Peki canınız acıdı mı korse takınca ve nasıl korse aldınız bende almayı düşünüyorum de nasıl birşey alayım merak ediyorum
(2,483 puan) tarafından
Hayır aksine daha rahat ettim cirtli normal korse kullandım faydası da oldu
(1,027 puan) tarafından
Peki bu kilotlu şort gibi olanları var hem bacağı hemde karnı toparlıyor şorta benziyor aynı o nasıl sizce
(2,483 puan) tarafından
Külotlu olandan aldım 1 ay sonra evet güzel toparlıyor kıyafet altindada düz duruyor göbek şortlu olan sıkıyormus ama külot modeli rahat
0 oy
(175 puan) tarafından
Benımde oyle ustte sıslık vardı. Korktum doktora gıttım hemen. Normal bı sorun yok dedı. Korse takabılırsın demıstı 1 hafta sonra ben taktım ama daha da sıstı takınca odem oldu cıkardım korseyı. Sonra duzeldı zaten o sıslık. 4 yıl oldu benım
(32 puan) tarafından
Himm.bana 3 hafta oldu.takmak istiyorum.ikiz olunca gobüs baya var.insaallah bi sorun olmaz.tesekkur ederim yardimci oldugunuz icin.
(175 puan) tarafından
Benımde 3uzdu canım ama benım gobek yoktu hemen erıdı. Ben rahat hareket etmek ıcın takmak ıstemıstım ama takamadım.amın ınsallah canım
0 oy
(163 puan) tarafından
Ağrı ve yanma olabiliyor bende de vedı.Canım yanma oluyorsa iç çamaşırın değmesin dikiş yerine terletir daha çok yanar.pamuklu ağız mendili bırak istersen yanmayı azaltıyor. Yani Eylül'de doğum yaptım pamuklu mendil bana iyi geldi. Geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 561 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 148 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 169 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatmaaaa33 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.
2 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Turkiyem1998 (50 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...