0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
Kaynım bizde kaliyo burayada yazmıştım zaten. Bu bı haftadadir onun kaldığı üst katın lavabosuna çamaşır suyu dokmedim. Çamaşır suyu kalmamıştı eşimde unutuyodu kaldı öyle. Her zamn carşaflarini kıyafetlerini faln yıkayıp utuluyorum. Dün çamaşır suyu aldım orucluydum unuttum dökmeyi. Sabah kahnim çamaşır suyunu tezgahın üstünde görmüş kendi dökmüş. Bugünde kaynanam aradı bana diyoki kayninin katını sürekli temiz tut çarşafları bı değiştir havalandir faln diyo. Bende biseymi oldu dedim yok rüyamda gördüm ondan söylüyorum. Burdaki eltinede hep söylerim faln dedi. Ama ben inanmadım. Kaynım gidip şikayet etmiş resmen. Kocamı arayıp artık istemiyorum gelmesin demek geliyo içimden. Haksizmiyim sizce siz olsanız ne yapardınız.

8 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Arsızlığın bu kadarı kaynına diyorum :-) 
(659 puan) tarafından
Moralim çok bozuldu.  Tamam tuvaleti bu hafta hiç temizlemedim yetişemedim ama gidip şikayet etmesi zoruma gitti.
(2,972 puan) tarafından
Aynen yaa şikayet etmek ne demek yani ayıp ayrıca kaynananın yaptığı daha ayıp
-Reklam-
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Şikayet ettiğini düşünmüyorum yaa nedense
(659 puan) tarafından
Valla canım bu kadar tesadüf olduğunu sanmıyorum.
0 oy
tarafından
Ya kışkırtmak günah a girmek istemiyorum ama kaynına bakmak zorunda mısın ya sen eşinle evlendin lükse bak birde arayıp emir veriyor deli oldum okuyunca 
(659 puan) tarafından
Kaynım bişey demiyo kaynanam emir veriyo. Gelinlerini. Bütün aileye bakmak zorunda olduğunu duşunuyo bu aile.
tarafından
İşin zor sabret Rabbim yar ve yardımcın olsun benimkilerde öyleydi hala lafları var kaynanam açık açık derdi gelin kim ki dış kapının mandalı felan diye tepkimi koydum hatta daha 2gün önce çok büyük kavga ettik benim anne olmamı bile yakıştıramıyor Allah'a havale ettim
(659 puan) tarafından
Saol cnm Rabbim seninde yardımcın olsun.
0 oy
(25 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaynanalar hep böyle oğullarını düşünürler ama bir gün olsun aceba gelinip hepsine herşeye yetişebilir mi diye düşünmezler asla ben çok yaşadım kaybın da kaynanan da düşünmüş olsa bu duruma düşmezdin hep o kadar bak sonra da laf ye alttan alttan gerek yok 
0 oy
(932 puan) tarafından
Ay ne kadar ayıp ya anne yengem tuvaletimi çamaşır suyu dökmemiş demek hiç utanmamış mı gerçekten hayret birşey nasıl bir yüzsüzlük 
0 oy
tarafından
Ruyasinda mi görmüş? "Anne senin nasıl bir bilinçaltın var?" deyin. Yalanın da bu kadari.
0 oy
tarafından
Az yesinde kendisine hizmetçi tutsun birde emir mi veriyor!!@
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ay pess. Sen mecbur musun. Bende kaynumla kaldim onun wc si ayriydi. Camasir ve kurutma icindeydi. Artik o kdr kirletmistiki ordaki lavaboyu elimi yikayinca midem almiyordu kendim icin bi kere yikadim.onun disinda ne camasirini ne carsafini ne lavabosubu odasini hic bsyini yapmadim. Kendimize yemk yapinca bi iki sordum yermisin diye ona koydum. Onu bile disardan yerdi.esimde aileside beni buna ne mecbur goruyorlardi nede yap diebiliyorlardi. Bende yapmiyordum. Banane elin oglundan kocasindan ya. Benim kaynim yada kaynanam tuvaletimi yika dese benden once esim agizlarinin payini verir. Kalk kendin yika karim hizmetciniz mi diye
(659 puan) tarafından
Ben  öyle yapsam eşim kızar. Her akşam bizle yemek yiyo. Yemekten sonra çay çerez meyve faln hazırlıyorum. İstemiyorum kalmasını ama elimden bişey gelmiyor. Hizmetçi görüyorlar eşimin ailesi gelinlerini
(11,217 puan) tarafından
Yok esimin ailesinde o kafa yok. Kayinbabam bile tek kaldi onlar memlekete gitti. Bir gun benden bir bardak su istemwdi adsm. Camasirini dahi kendi yikardi. Ben kndum zorla ona bsyler yapardim izin vermezdi. Esim bile birgun bana kalk babsma yemek hazrla camasirini yika demedi.

İlgili bir soru bulunamadı

381,374 soru

11,417,717 cevap

34,970 kullanıcı

...