0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Kızım 2 yaşına girecek kaynanamgille aynı binada oturuyoruz kaynanayla çat pat konuşuyorum ama kaynatayla hiç konuşmuyorum ailelerde konuşmuyor birbiriyle dogum günü yapicam ailemi davet edemiycem etsem de gelmezler çok tatsızlıklar oldu ailemi cagiramiyosam onları da çağırmak istemiyorum açıkçası iki tarafida cagirmayip  akrabalardan bazı kişileri cağırsam ayıp olacak bazen diyorum kimseyi cagirmayip eşim ben kızım 3 ümüz kutlayalım bilmiyorum ya iki arafa bi derede kaldım akıl verin hele:)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin sen kızın en iyisi 
(771 puan) tarafından
Banada öyle geliyor artık
-Reklam-
0 oy
(4,397 puan) tarafından
Valla canim esimle ailem tatsizlik yasadi bende dogum gununde 3 kisi olmak istemiyordum esime bu durumdan mutsuz oldugumu tavırlarımla anlatti pasa pasa gitti ozur diledi simdi cok sukur hep beraber olacagiz insallah
(771 puan) tarafından
Benimki asla kabul etmez sırf ailesi benimkilere konusmuyo diye kustu aileme öyle biri iste
(4,397 puan) tarafından
Benimkide hemen kabul etmedi canim 3 ay resmen yuzum gulmedi
(771 puan) tarafından
1 yılı geçti ölse konusmaz
(4,397 puan) tarafından
Ne guzel soylemis hz.Ali
Iyi damat kazanılmış bir erkek evlattir
Kotu damat ise kaybedilmis bir kiz cocugudur diye
0 oy
tarafından
Sen eşin kızın kutlayın en güzeli bu 
(771 puan) tarafından
Valla çok zor bir durum ya nerden bakarsam bakayım bana da öyle geliyo
0 oy
tarafından
Niye ayip olsun ki bu yil arkadas dost arasinda yap seneyede aileler barisirsa aileler arasinda yap ben ilk yil ailelerle yaptim ikinci yilinda dost arkadaslarla 
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Düşüncene katılıyorum bende ailemi ve eşimin ailesi görüncemi felan cagirmicam 2 alt sokağımda oturuyor ama dicemki foto çekimi yapicaz sadece pastayı zaten maket almayı düşünüyorum canım kimseyi istemiyorum anlayacağın eşim ben ve oğlum <3 önemli olan benim huzurum Allah'tan kocam haftaici izinli onların iş saatine denk getircem miss gibi 

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benim.ailem.gelmiyorsa sevmedigim.insanlarida cagirmam diyip hersene bir pasta yapiyorum kizim ve esimle kutluyoruz :)
0 oy
tarafından
Bn kafe kaparmidtim öyle de yapabilirsin o zaman herkesi çağırdım birbirlerine uzak otururlar olur biter. 
0 oy
tarafından
Bncede 3 ünüz kutlayn canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tompislerim (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 530 göst.