0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bugün bime siyah nokta temizleme cihazı geldi. YouTube'den baktım herkes güzel yorum yapmış memnun kaldıklarını çekim gücünün çok iyi olduğunu yazmışlar. Videoda deneyenlerde beğenmiş cihazı. Eşim her bime baktı bazı yerlere gelmemiş gelen yerlerde de bitmiş. Çok üzüldüm. Bende internetten sipariş vermeye karar verdim. Ama Psc90 yada psc06 yazıyor. Bunlar fark ediyor mu acaba serilerinin devamını. Hangisini sipariş vericem? Siyah nokta temizleme cihazını alanlar kutunun üstünde böyle numaralar yazıyor mu ? 

image

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben siyah maske kullanıyorum cildimi bebek gibi yapıyor 
tarafından
Aynen canım yaa üzüldüm bende boş yere aldim. Yinede yaparım sonradan her duş aldığımda belki yapa yapa faydası olur . İlk defa kullandım böyle bir cihaz yüzüm kabul etmemiştir bu ne diye :D
tarafından
Hahahaah olabilir yada sen kullanmayı bilmiyorsun talimatlara uydunmu youtubeden izle yorumlara bak
tarafından
Tabikide izleyip yaptım cildime birşey olur korkusundan araştırıp izlemeden kullanmam hiç birşeyi :D
tarafından
O zmn geçmiş olsun bacı:)
tarafından
Sağol kuzumm :)
-Reklam-
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Set icerigi farklı diye numara koymuşlar galiba 
tarafından
Var canım bimdekinin dur atayım yukarıya postta
(13,007 puan) tarafından
Bunun uçları yok ondan bu kadar ucuz. Psc06 olanı al kuzum hem diğer uçları da almış olursun
tarafından
Canım eşim bulmuş bimden hahahahh :D al dedim normalde burdan sipariş vericektim bimde bulamadığı için ☺️❤️
(13,007 puan) tarafından
Ya sevindim senin adına ☺️❤️
tarafından
Teşekkür ederim canimm ❤️❤️☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 494 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 336 göst.
0 oy
18 cevap 637 göst.