+1 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esra Erol'da bakıyorum Berivan tik tok için eşini boşuyor tik tok bu kadar mı önemli oldu  hayatimizda size eşiniz tik tok kullanma sil dese siler misiniz 

46 Cevaplar

+4 oy
(2,860 puan) tarafından
Ay simdi agzimi acicam ama yani o rospu kayniyor kıclarini baslarıni sallıyirlar dunyadaki en gereksiz uygulama 
tarafından
Aç kız dök içini ya insanların psikojisi zayıf diyorum yada evlilik zor boşanmalar kolaylaştı sosyal medyaya bağımlı oldular iyice olmasa nolur ki arkadaşıma gittim diyor hiç tanımadığım internette tanıştığın biri ne kadar güvenilir olabilir ki aileyide istemiyorlar halbuki aile ne zorlukla büyütüyor yazık adamın sakinliğine üzüldüm
(2,860 puan) tarafından
Bavım ya rrsmen erkekler desen karı kılıklı olmus kdaınlar desen gotleri basları ayrı oynuyor yani bide kocasi ile video cekip tiktoga koyan var tmm herkes ozgur ama yani ne igrenc bi uygulama
(961 puan) tarafından
Yorumunu öperek artıladım
tarafından
Kankaaa ++++ çok haklısın
(2,860 puan) tarafından
Hepinizi öpüyore kızlar cansiniz:))
-Reklam-
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Kullanmıyorum ama eşim benim en değerlilerim arasında onun istemediği Bi şeyi kullanmam
+1 oy
(44,603 puan) tarafından
Keşke bir gün kaldirilsa tamamen boş beleş herşey orda
tarafından
Millet para bile kazanıyormus hediyeler alıyormuş kim cikardiysa ortalığı mikser gibi karıştırdı
+1 oy
tarafından
Hayatımda gördüğüm en gereksiz uygulama ve pislik yuvası boşanma sebebi olur evet 
tarafından
Açık genelev gibi herşey ortada topu ruhospusu eşinin yüzüne ayağıyla vuran turbanlilari abow dedim bu ne eşim kullanır ben kullanmam onunkine bakarım arada ne anlıyorsun bundan derim sil diyeyim bakalım benimki napacak
tarafından
Bencede derhal sildirin derim
0 oy
tarafından
esımde bende kullanmıyoruz cok sukur sosyal medyadan uzagız en temızı de bu asla aıle huzurumdan onemlı olamaz benım ıcın sacma ***** uygulamalar 
tarafından
Ben anlamıyorum ne var bu kadar eşim kullanır ben kullanmam bazen bakarım onun tık tokuna ne var diye hep gereksiz insan dolmuş orasını burasını açan eşine çıplak ayak ile yüzüne vuran türbanlılar da var ben şok herşey sosyal medyaya atılır olmuş ne güzel inşallah mutlulugunuz huzurunuz daim olur
tarafından
Cümlemizin daım olsun canım nerde çokluk orda b.kluk demısler orda cok hayasız insan var hayır gelmeyecek bıryer o yuzden en ıyısı uzak durmak bana göre mıde bulandırıcı seyler var ne yazık kı
0 oy
tarafından
Eşimde bende sosyal medya kullanmıyoruz. Hiçbir eksikliğini de hissetmiyoruz. İkimiz de gereksiz buluyoruz.
0 oy
tarafından
Benim hiç facebook tiktok istagram falan olmadı merak etmedim çünkü hic zaten yakin dostlarımla telefonda görüşüyorum yeterli.
0 oy
tarafından

Hiç kullanmadık kullanmayız

0 oy
(3,826 puan) tarafından
Dünyanın en saçma uygulaması 
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Ben sadece arada video izlemek için girerim, eşimde de yüklü oda bakar arada. Öyle video filan yüklemem, video yükleyen kişilerin evlilikleri genelde sıkıntılı oluyor, çünkü canlı yayınlarda filan erkekler hediye atsın diye onlara cilve yapıyorlar diyor herkes. Sıkıntılı uygulama kullananlar için:)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Tıktok kullanmıyorum canım  cok da saçma geliyor bana.  Sırf para kazanmak uğruna bir çok kişi kendini rezil ediyor. Eskiden genelde hep erkeklere laf ederdik onlar ailelerini bırakır genç kadınlarla kaçardi günümüzde evli kadınlar daha da tozutmaya başladı. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Sosyal medya kullanırım ama herşeyin bir dozu ve yeri var kendini bilmek çok önemli 
0 oy
tarafından
Hamd olsun Instagram bile yok. Aldatmanın çeşitleri vardır. Bir başka kadına video resim üzerinden bile göz dikmek aldatmadir. O yüzden Esra Erol'da ki ayrılmak isteyen kadını kinamiyorum
0 oy
tarafından
Eşim sil dediğin an wp kadar hepsini silerim. Eşimle mutluluğumdan önemli değil. Millet cozuttu iyicene...
0 oy
(13,202 puan) tarafından
En tiksindiğim uygulama çok seviyesiz ortam izlemiyoruz ki bizim için boşanma sebebi olsun. 
0 oy
(961 puan) tarafından
İnstagram da adım olmasını istemediği için instagram bile kullanmıyorum hiçbirşey eşimin isteğinden önemli olamaz sapkınlık dolu etraf, allah herkese hidayet versin 
0 oy
(712 puan) tarafından
Ben izliyorum arasına kimin ne niyetle kullandığı onemli
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Bu son senelerde kadınlar erkeklerden daha çok kudurdu.

Allah sonumuzu hayretsin.

Instagram kullanıyordum eşim sil dedi sildim.

Sırf o yüzden neden huzurumuzu bozayim ki
0 oy
(175 puan) tarafından
Benim esim izin vermiyor kulanmiyorum.Amma izin versede kulanmam cok kotu bir uygulama sevmiyirum hic
0 oy
(487 puan) tarafından
Ne kadar boş beleş saçma sapan paylaşımlar varsa orada çünkü..hepsi için diyemem ama çoğu böyle sırf tiklansin diye absürt ne varsa paylaşılıyor Esra Erol'da gelen karı koca da vardı evliler ve adam karısının video atarak heriflere kendini izleyip para kazanmasına izin veriyordu hangi ahlaka sığar bu.alsonunda karısı o adamlardan birine kaçtı zaten.asla kullanmam eşimde kullanmaz bence aklı başında kendi halinde yaşayan bir insana hicbirsey katmayacak bir uygulama..he kafa dağıtıyorum sadece komik videolar izliyorum diyenlerde olabilir onada birşey diyemem bence gereksiz..
0 oy
(463 puan) tarafından
Hiç yüklemedim. Eşimde ergen işi diyor. Bende öyle düşünüyorum açıkçası. Yoğun kullandığımız bir tek twitter var geri kalanı da çok mühim değil

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 549 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bir.prenses annesi (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...