0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar 6 aylık hamileyim daha bir kere arayıp sormadı ve evler yan yana sadece işi düşünce arıyor bugünde aradı buzluğu patlamış senin buzluğunda yer var mı diye ama buzluğu o kadar dolu ki yumruk atarak kapanıyor o derece ve o kadar şeyi benim buzluğuma koymayı düşünüyor sizce ne yapmalıyım 

16 Cevaplar

0 oy
(309 puan) tarafından
??? Yok mu yazan 
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Kabul etme boşver benim buzluğumda dolu de
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım öyle dedim
0 oy
(244 puan) tarafından
Bendede yer yok anne de 
(309 puan) tarafından
Öyle dedim valla
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bence alma arayıp sormuyorsa gitsin kendisine derin dondurucu alsın torunu olucak hadi senin hatrın yok eşininde mi yok alma yarında der benim buzluğumdakileri almış yemiş ben olsam almam 
(309 puan) tarafından
Haklısın valla der verdiği paraları hep yüzümüze vurdu
(1,020 puan) tarafından
Sizin ki vermiş bari bizde nerde öyle olucak kendi yeğenini evinde besler bize de gelince sizin borçlarınızın bitmesine az kaldı der bende sağolun öyle Bi anamız babamız var bizi düşünürler derim bende ki düşman başına
0 oy
(188 puan) tarafından
Hiç yer yok de. 

O sana nasıl geliyorsa, sen de ona öyle git.. Bir de torununu taşıyorsun, ayıp.. Buradaki kayınvalideleri okuyunca, kendi kayınvalidemin alnından öpesim geliyor. 
(309 puan) tarafından
Haklısın canım kıymetini bil valla iyiyse :)
0 oy
(426 puan) tarafından
Buzluk için arayasi tuttuysa işin düşünce mi aklına geldim diye alttan laf sok ve kabul etme benimde dolu de
(309 puan) tarafından
Sağol canım yer yok dedim
0 oy
tarafından
Buzlugum dolu almaz ki de bu kadar basit
(309 puan) tarafından
Öyle dedim
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Yer yok de bence
(309 puan) tarafından
Öyle dedim sağol canım
0 oy
tarafından
Ay ayni biz ya ilk gebeliğim benim kaynanam da 4 5 bina uzagimda cocuk icin sanki hevessiz gibi heyecansiz gibi herseyi kolay gibi goruyor suanda eltim calisiyor onun çocuğuna bakıyor daha cocuk icin bi sey almis degiller kendi ailem daha heyecanlı ve ilgililer besigimizi aldilar ve ablam igneden iplige herseyi yapıyor asiri heyecanlılar . O yuzden onlara karşı bebekten bahsetmem heyecanımı gostermem 
(309 puan) tarafından
O kadar sinirleniyorum ki böyle olanlara sanki onların torunu değil sadece bizim ailemizin torunu lafa gelince insanların yanında gelinim torunum diyorlar sonra
tarafından
Ah hic sorma cidden ikinci torunu onların millet icinde boburleniyorlar torunum vs diye halbuki annem benim bebegim ile 4. Kez anneanne oluyor hala ayni heyecan dogmadan sevgisini belli ediyor şükür ki ailem var diyorum . Aman birak zaten ilgilenmesinler kafan daha rahat olur ben artik oyle düşünüyorum kafam serbest olur yakin olup uzak kalmak iyidir bosver
(309 puan) tarafından
Öyle canım ya çok şükür uğraşılmaz yoksa
tarafından
Aynen o zaman da surekli ilgileri herseye karismalaei bitmez :)))
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Boş yer  yok de yada  hepsini  almaz  bir kac parça  alabilirim de 
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım öyle dedim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yer yok de cnm anca benimkiler sığdı de sonra git marketten ekmek al 9-10 tane boş olan yerleride ekmekle doldur :))) bakarsa aaa doluymuş desin
(309 puan) tarafından
Sağol canım valla az önce gittim markete buzluğa konulacak şeyler aldım hep :))
(3,419 puan) tarafından
İyi yapmışsın canm valla birkere geldimi hep gelir di
(309 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Kendı buzlugun dolulıktan patladı zaten sıra benım buzlukta mı hem o kadar yerım yok kusura bakma de gec
(309 puan) tarafından
Aynen yer yok dedim canım
0 oy
tarafından
İşi düşünce aradığı zaman sen daha açma
(309 puan) tarafından
Hadi diyorum bu sefer belki ben aklına gelmişimdir ama yok yani
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Onlar çocuk doğunca bir sahipleniyor sana anlatamam sanki kendileri doğurmuş bebek doğunca görürsün
(3,730 puan) tarafından
Yaa aynen öyle haklı gibi üste çıkarlar bide benim çocuğum 10 günlüktü boynundan öptü bebeği yüzünden öpme anne dedim yok yüzünden değil boynundan öptüm diye şap bidaha öptü kızardı çocuğun boynu el kadar bebek
(309 puan) tarafından
İnadına yapıyorlar sanki
(3,730 puan) tarafından
Dua oku anne diyorum benim nazarım değmez diyo okumuyor
(309 puan) tarafından
Allah sabır versin canım
(3,730 puan) tarafından
Amin bacım hepimize inşallah :D
0 oy
(175 puan) tarafından
O aramiyorsa sende arama.Mesafe en iyisi
(309 puan) tarafından
Yok kız beni aramayanı ben ne arayacağım
0 oy
tarafından
Yer yok de sende o zaman benim kaynana da öyle işi düşmezse aslaaa aramaz ben ölüm eşiğinden döndüm yinede aramadı 
(309 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım hepsine de yazıklar olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ebruli1 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,255 cevap

34,839 kullanıcı