0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

sadece yanakları boyle kızarık oluyor mustela nemlendirici kullaniyorum bide boyle nokta nokta kızarık neden acaba ?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alerji oluyor yada çok mu öpüyorlar  kuzum
tarafından
Ben öpüyorum kuzum başkasına elletmiyom
-Reklam-
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Çok mu öpüyorsunuz canm 
tarafından
Ben öpüyorum canim ama 15 aylık oldu ilk kez böyle oldu
0 oy
(2,741 puan) tarafından
17 aylık Oğlumun da sürekli böyle. Atopik dermatit dedi doktor. Sürekli nemlendir diyor. 
(181 puan) tarafından
Benim oğluma da öyle dediler size diyet verdi mi doktor anne sütü alıyor ise
(2,741 puan) tarafından
Anne sütünü 6 aylıkken bıraktı ama emdiği dönemde diyet yapmıştım. 1 taşında da alerji testi yapıldı temiz çıktı ama yanakları düzelmedi hala.
tarafından
Bizimkininde bi yanaklarinda var boyle
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Benim oğlum 6 aylıktan bundan fazla oldu cnm ne kremler sürdüm geçmedi bikac ay sonra kendinden gecti
tarafından
Bi cikiyo bi düzeliyor canim bizimkide
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Bunun iki katiydi yanaklarinin heryeri yavrumun yuzu gozukmuyodu bi krem.verdi doktor onu kullandim gecti suan 6 aylik ama hala arada oluyo olunca bi iki gun suruyorum duzeliyor hatta suan yine var alerji demisti doktor bize
tarafından
Bende bi doktora gidecem bakakim
0 oy
tarafından
Benim kız bundan biraz daha çoktu atopik cildi var zaten ama demir kasık kullanmaktan olur dediler kestim biraz düzeldi birde bı gün kızarmış yumurta yedirdim çoğaldı oda alerji yaptı onu da kesince düzeldi canım dikkat et yediklerini takip et alerji olabilir ek gıdayı da demir kasık ile veriyorsan mama kaşığı ile ver bakalım deneme yanılma ile anlarsın ne olduğunu
tarafından
Demir kaşıkla vermiyorum canim bambu mama seti almıştık onun kasigi ile veriyorum
0 oy
tarafından
Benim kızımdada vardı egzama dedi Doktor krem verdi geçti kremin adını hatırlamıyorum 9 yıl oldu çünkü 
tarafından
Canim bi cikiyo bi gidiyo bende goturcem doktora bi
0 oy
(2,394 puan) tarafından
Benim oğlumun da böyle süt alerjisi varmış süt ürünlerini hepsini kestim ve eti et yiyjce de oluyor malesef. Bepanthol sensiderm kullan günde 2 defa. 2 güne geçer hemen.
tarafından
Saolun biz alerji testi yaptırdık herhangi alerjisi çıkmadı biseye ama 10 aylıkken falan yaptirmistik
0 oy
tarafından
Sakallı biri bebeğinizi öpmüş
tarafından
Babasi:(
0 oy
tarafından
Ben isirayim diyeeee ❤️ maşallah bacım alerji ya çok opuldu yada nemlendirici de yapmış olabilir
tarafından
Saol kuzum bi geciyo bi cikiyo:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 445 göst.
0 oy
4 cevap 99 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nur29 (190 puan) tarafından soruldu
0 oy