0 oy
692 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Sorum yukarıda arkadaşlar 

28 Cevaplar

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bana tuhaf geliyor, yapana saygı duyarım ama ben yapmam. Kimse de benim temizliğimi yapmaz, yapmasın da. Kimse de benden böyle bir şey beklemesin. :)
(252 puan) tarafından
Ne yap nede yaptır en nefret ettiğim şey
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından
4yillik evliyim bir kez makine tuttum oda kızım mutfağa biseler dokmustu orayı çekiyim derken tüm evi makinaya  cektim. Özellikle yapmadım yani mecburiyet
(252 puan) tarafından
Bazen mecbur kalıyor insan
0 oy
tarafından
Evim üstünde deglkende giderdim yardım ederdim beklemez ama (çok titiz zaten 

Smdi üstüne tasindim yanına indikçe işi varsa bebeği verip yapiyorum
0 oy
(247 puan) tarafından
Ben yapıyorum canım  haftada 1 kere  dier eltimler maalesef  burnu biraz havada onların  sagolsun görümcem 2 hafta bir gelir yapar annesinin evini hamileyim kızım küçük bu aralar çok zorlanıyorum  ama yapıyorum  2 yaşlı insan helal hoş olsun  onlarında bana iyiliği cok oluyor 
(252 puan) tarafından
Hamilelıkte dıkkat etmek lazım
(247 puan) tarafından
Ediyorum canim ama napim onlarada günah kaynanamin bi gözü problemli pek görmüyor  o şekilde temizlenmesine gönlüm razı gelmiyor
0 oy
tarafından
Hizmetçi miyim niye yapiym 
(252 puan) tarafından
Sende haklısın
0 oy
(573 puan) tarafından
Evleneli iki sene olacak bayram temizliği yaptık görümcem Bi de ben varım zaten başka kimse yok sonra hamile kaldım 4 ayım çok kötü geçti bulantı halsizlik falan görümcem de hamile ydi ama onun iyi geçti bulantısı halsizliği falan olmadı 2.bayrama görümcem gidip Bi tek mutfak dolaplarını sildi diye ondan iyisi ben gidemedim diye benden kötüsü olmadı artık gitmeyi düşünmüyorum

Ayrıca benim taşıdığım ev yeni yapılı olduğu için çok kirliydi her yer toz falan vardı hiç biri gelip bana yardım etmedi kardeşlerim annem ve eşimle beraber temizledik şimdi ki aklım olsa o her gittiğimde evi silip süpüren ben olmazdı büyük temizliğe koşan ben olmazdı yaptığın şeyi karşılık olarak görmeyince üzülüyor insan hiç kimse bişey yapmıyor ama senden bekliyor maalesef nankör insana denk gelmek çok çok kötü 
(252 puan) tarafından
Ben yaparım 2 gun sonra bakkı mutfak dolabları yag kır ıcınde
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Yapamam daha doğrusu yapmam eli ayağı tutuyor yapsın ha iyi bir kaynana olsaydı yapardım çok sevdiği oglu ve eşi var onları cagirsin
(252 puan) tarafından
Ayrımcılık cok kotu
(1,464 puan) tarafından
Aynen öyle canim bana nasıl yaklaşılırsa ben öyleyim ayrımcılık haksızlık bana göre şeyler degil
0 oy
(676 puan) tarafından
Kaynanayla oturuyorum hergün ben yapiyom zaten shsjjsjsjsj
(252 puan) tarafından
Allah kolaylık versin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 393 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 489 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu