0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Toz alır süpürür sonra silerim kapıları dolap kulpları kapağını silerim üstten mikro fırın buzdolabı silerim banyoyu ovar yıkarım tuvaleti de  haftalık nevresimler değişir dolap içleri silinir ütü çamaşır vs perdeler camlar aylıktır başka ne yapmam gerek dip köşe için siz nasıl yapıyorsunuz hala bazen pis geliyo bana ev

9 Cevaplar

0 oy
(5,284 puan) tarafından
Banada hep pis geliyor nedense hiç içime sinmiyor 
(423 puan) tarafından
Ay Allah neden böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu Lara ek her hafta dolap içlerini siliyorum bütün oyuncakları yıkıyorum mutfak her hafta siliniyor. Evin bedava hizmetçisi modundayim 
(423 puan) tarafından
Aynen bende oylee
0 oy
tarafından
Valla bunları ne ara yapıyorsunuz maşallah Sübhanellah daha ne yapacaksınız arada bir duvarları silip halılarıda yıkarsanız tamam kırklamış olursunuz. Ben günlük süpür parkleri sil toz al buzdolap içi mutfak dolap dışı fayanstı tuvalet banyo balkon yıkama haftada kez bebişim olduğu için 2 3 ayda bir cam ve perdeler gardırop yazın ve kışın yazlık ve kışlıklarda silebiliyorum bu kadarda zor yapıyorum 
(423 puan) tarafından
Sende yapiyosun canım bütün işleri ne fark var sanki
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yapabileceklerini yapıyorsun zaten, bunun fazlası zamanına  ve bedenine haksızlık olur 
(423 puan) tarafından
Sanırım doğru diyosun ama bi dolabı acayim bi toz kıl tüy göreyim pis gibi geliyo işte
0 oy
tarafından
yapıyorsun zaten kendini daha fazla yıpratma bacı 
(423 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Ben ayda bi kere halıları fırçalayın koltuklari siliyorum 
(423 puan) tarafından
Onlari yapmuyorum bnde :)
tarafından
Çokta önemli değil zaten ben senin yaptığın kadarını bi çok kadının yaptığını sanmıyorum rahat edebiliyorsa yorma kendin daha fazla daha fazla diye ben OKB hastasıyım duramıyorum
(423 puan) tarafından
Nasil kondu teşhis bende olabilir miyim acaba
tarafından
Annem doktora götürdü bi şikayet ediyor görsen sanki evde adam dogramisim doktor baktı sandalyesine oturmuyorum bi kaçta soru sordu teşhis kondu sakinleştirici falan bi kaçta hap verdi tabi bi ise yaramiyo bıraktım bende mutluyum böyle
0 oy
(402 puan) tarafından
Bunlar rütin şeyler ama arada kirlendikçe duvarlar camlar kapılar avizeler koltuklar silerim yani silerdim çocuktan dolayı öyle Bi salmışım ki normal süpürmeyi bile 2 günde bir ancak yapıyorum 
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Osadece salonda yaptıgım temizliği sana anlatayım 

Koltuklar süpürürüm altını arkasını çeker süpürürüm  altının tozunu alırım gümüşlüğümü ünitemi çeker arkasını süpürür silerim camlar kapılar silinir Gümüşlük ünite tozu alınır içindekiler yıkanır perdeleri yıkar kornişi siler öyle takarım en son halıyı çırpar sererim 
0 oy
tarafından
Dip köşe  yi anlattmissin  iste kiz

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 688 göst.
0 oy
17 cevap 418 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nimet34 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 390 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu