0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından
Amniyon sıvısı fazlalıgı 22 haftada yaşayan var mı nasıl normale döner 

4 Cevaplar

0 oy
(425 puan) tarafından
Benimde ilk cocukta fazlaydi cnm fazla olmasi cok ta onemli deyil az olamsi daha kotu insallh bi sorun olmaz
(3,181 puan) tarafından
Benim Bi kaç haftadır acayip tatlı isteyim oluyordu çikolata çok uiyordum acaba ondan mı oldu
(425 puan) tarafından
Insallah hersey istedigin gibi olur canim korkma
(425 puan) tarafından
Olabilir canim benimde haberim yoktuki sekerim yuksek kafayi helvaya verdim normalde agzima surmezdim bir haftada kocaman bir kutu helva bitirdim ve sonucum sekerim cikti  herkes ayni olmaya bilir mesela suan yine hamileyim suyuma az dediler baska yere gitim iyi dediler boyle her doktorun dedigi de tutmuyorr
(425 puan) tarafından
Testlerini ihnal etme bebek sagligi icin cok onemli gerekli derse doktirun yuklemeyi yap kimseyi dinleme sekerin yuksekse enazindan diyetle duzeltirdin
(425 puan) tarafından
Ekmek olarak tam bugday ekmeyi tuketim cnm bi sorunu goredim kusura bakma
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kuzenimin hep fazlaydı çok şükür sıkıntı olmadı doktor erken doğum olur dedi 39 haftaya kadar bekledi
(3,181 puan) tarafından
Neden fazla oluyormuş peki
(3,419 puan) tarafından
Sebebini bilmiyorum canm
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Benimde  fazlaydı  ikinci  çocuğumda genelde  fazlalık  olduğunda  şekerden  şüphe  ediyorlar  ama  birseyim  çıkmadı  şükür  ya da  her  fazlalıkta birsey  çıkacak  diye  birsey  yok 
(3,181 puan) tarafından
Doktorum benden de gizli şekerden şüphelendi pazartesi baktırıcam ama şeker çıkmazsa neden olabilir ki
(2,054 puan) tarafından
Birşeyden  değil  canım  her  hamilelik  bir değil  yani  benim  ilk  çocuğumda azdı  suyum  ikincide  fazla  ama  birsey  olduğundan  sanmıyorum benimde  bu haftada  detaylı ultrasonda  belli  olmuştu çok  şükür  sıkıntı  çıkmadı  inşallah  seninde  öyledir
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benimde fazlaydı doktorum tatlı türü yiyecekleri yasakladı meyve bile sayıyla yedim düzene girdi 
(3,181 puan) tarafından
Ekmek faln da mı yemediniz
(3,095 puan) tarafından
Ekmek buğday ekmeği yedim çok az  pirinç makarna hamurisi patates yasaktı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 279 göst.
0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
16 cevap 500 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu