+1 oy
696 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İyi geceler hanımlar sorum yukarıda benım cevabım annesi 

50 Cevaplar

+6 oy
(961 puan) tarafından
Kıyaslanamayacak bir soru nasıl ben annem ve eşimi bir tutamam annemin yeri apayrı ölürüm annem için, eşimin yeri de apayrı ömrü mü vermişim o adama. Bence bu sorular sadece insanı üzer çünkü gerçek. Annesine değer verir sayar, sever annesi illa ki ama benim için de en değerli varlığık der. Arada ki dengeyi kuruyor
tarafından
Herkes o dengeyi kuramıyor işte
(961 puan) tarafından
Onun dengesini kurabilme olgunluğuna ulaşırlar umarım tüm erkekler
tarafından
Umarım inşallah
(603 puan) tarafından
Kayınvalidem bana demişti ki kızım anne bir tanedir erke için eş ise biri gelir biri gider mantığıyla bakar. Ne olursa olsun sakın kocana annen diye başlama. Bir şey olursa gel bana söyle yaşlıyım ben canını illaki sokarım demişti. Gerçekten de öyle ne zaman annesine söylensem rahatsız olur.
(961 puan) tarafından
Aynısını benim kayınvalidemde dedi beni ablangili şikayet edersen evinizde kavga olur, duymadan kendi aramızda halledelim evinizin hhzuru kaçmasın diye. Abimde demişti ben senden nsıl vazgecemezsem kocanda vazgecemez sakın bi taraf olmasını bekleme kocandan diye. Karsılıklı birşey karısda ki insanlarındda bilinçli olması şart
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Annesi olsun öncelikle tabikide ne o öyle dağdan gelip bagdakini kovmak ne olursa olsun hiç bir eş anne kdr kıymetli olamaz 
+1 oy
(244 puan) tarafından
Bence bir gün hepimiz kaynana olacağımızı unutmadan konuşalım kimse istemez  aç susuz kıyafetsiz uykusuz kalıpta ne zorluklarla büyüttüğü çocuğunun gün geldiğinde başkasını ondan daha çok sevip saymasını amma velakin dengeyi kurmak lazım bana sorarsan eşim dengeyi sağlıyor ne annesi için beni ne benim için annesini üzer kim haklıysa onu savunur sorumluluk olarak aynı evdeyiz ama para hesabını bana yapar  haliye herkesin yeri ayrıdır  onun dışında emin ol annesini ailesini sevip saymayan bi erkek evlendiği kadınıda sevip saymaz ben böyle düşünüyorum 
tarafından
Kesinlikle öle ama dengeyi kuramıyor işte
0 oy
tarafından
Bizz..

.

.
0 oy
(676 puan) tarafından
Eskiden annesiydi ama şimdi annesinin gerçek yüzünü biliyo o yuzden benim 
tarafından
Bizimki yüzünü bildiği halde anneci
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Malesef çok anneciiiiii
tarafından
:((( Allah sabır versin sana
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Biz oncelıklıyız 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Öncelik biz oluruz 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çocuklar  sonra ben sonra abisi  sonra kardesleri sonra para sonra kırmızı et sonra annesi
(416 puan) tarafından
,:))))) kırmızı et ne kiz çok guldum
(10,411 puan) tarafından
Çok severdi kendileri
tarafından
İyi en son annesiymiş :)
(10,411 puan) tarafından
Sever annesini  ama sevdiğini belli etmez hiç
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben ve çocuklarım.
0 oy
(1,278 puan) tarafından

Karışık meseleler yaaa:D hiç oralara girmim akşam akşam

(177 puan) tarafından
Çok güldüm kız
tarafından
:))) insan sinir oluyor girme
(1,278 puan) tarafından
Gül canım gül
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Annesi tabiki keşke anneside onu düşünse o kadar
tarafından
Ah keşke vicdanlarını kullanıyorlar
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Çok saçma bir soru..

Eşimi asla böyle bir tercih yapmak zorunda bırakmam ailesinin yeri ayrı benim yerim ayrı..

Kendinizi eşlerinizin yerine koyun eşiniz mi aileniz mi.? Elinizi vicdanınıza koyup cevablayın siz olsanız böyle bi durumda eşiniz size bunu sorsa ne hissedersiniz.? Tercihiniz ne olur.?
(416 puan) tarafından
Yani öncelik şöyle bakmak zorunda olduğu için sorumluluğunda olduğumuz için çocuklar ve ben sevgi olarak ananın yerini kimse tutmaz bence
(1,414 puan) tarafından
Yerine göredir bu öncelik diye bişey yok beni seçmesi gerekirse beni seçer annesini seçmesi gerekirse annesini.. Böyle soru bile bana göre çok saçma.. Annesine karşı da halen bir sorumluluğu var. Bana ve çocuklara karşı da sorumluluğu var.. Annesine de sevgi saygısı var Bana ve çocuklara da sevgi saygısı var.. Öncelik diye bişey yok yerine göre(olaya ve konuya) değişir sıralama..
0 oy
(416 puan) tarafından
Yani öncelik biz ama anneyide atmaz tabiki 
0 oy
(177 puan) tarafından
Annesini çok seviyor ama son olaydan sonra oğlum ve beni 
tarafından
Bizde olay oldugu halde annesi hala :(
0 oy
(751 puan) tarafından

Ne ben eşimin annesinin yerini  doldururum  ne de annesi benim yerimi doldurur. :angel:

Peki size eşiniz mi anneniz mi desem bi seçim yaparmısınız  Ben yapamam  eşimin yeri de ayrıdır annemin yerinde bunun için eşinize bi seçim yaptırmayın kızlar :angel:<3

tarafından
Onlar secimini biz demeden yapıyor zaten
(751 puan) tarafından
Eşin dengeyi kuramıyor o zaman canım
Allah sabır versin
Zamanla düzelir belki
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Öncelik oğlumuz ve ben 
0 oy
(48,620 puan) tarafından
Sevgi olarak anne sorumluluk olarak ben
tarafından
En güzel cevabı vermişsin acı gercek :(
(7,673 puan) tarafından
Neden acı gerçek ki? Annesini sevmesi kötü bir şey mi? Ben de annemi eşimden fazla seviyorum kötülük mü bu :)
(48,620 puan) tarafından
Neden aci gercek ona sormadim bile olmasi gerektigini yazdim. Es sevgisi anne sevgisinin önüne gecebilir mi hic. İki uc esin olabilir ama anne hep bir tanedir babada oyle. Ben hicbir zaman sevgi olarak kiyaslamadim kayinvalidemle kendimi. Evlenince sorumluluk sirasi degisiyo sadece.bende annemi esimden cok seviyorum. İyi davranan esler şimdi kötü davransa aninda soğur sileriz anne ne kadar kotude davransa anne diye ömür boyu sayiklariz.
(48,620 puan) tarafından
Ayrica yemek olarakta anneyle yarisa girmeyi yanlis buluyorum bulaşık suyu bile olsa anne yemegi başkadır
(7,673 puan) tarafından
Aynenn öyle anne bir tanedir doğduğumuz andan ölene kadar yanımızda aklımızda olan tek kisi :) kıytırık bir eş gelipte anacığımın yerini asla alamaz. he esim baldır pamuktur ama istediği kadar iyi olsun anne bir tanedir :)
0 oy
tarafından

Ikimiz de değiliz :woot:

Dermişim ama bence duruma gore değişir ben karısıysam oda annesi sonuçta 

tarafından
Evet denge önemli
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Şuan sadece biz anası geldiğinde buyuk kavga cukacak cunkü nasıl sakinlestircem onu düşünüyorum 
tarafından
Neden sinirli annesine Özel değilse tabi
(1,101 puan) tarafından
Oyle seyler duyduk ki elaleme ben olmasam coktan bosanırlardı vs baska bi ton şey söylemiş sadece bizle ilgili degil görümcem ve kaynım hakkında cok kotu seyler soylemiş aynı tarzda bi insan baskasına niye cocuklarını kotuler anlamıyorum onun için onca yaptıgımız seye ragmen hepimiz iyi olsun diye ugrasırken o gidip hakkımızda kotu konusuyomus kulagıma neler geldi neler ama sadece bi kısmını anlattım eşime hepsini anlatsaydım burun cocukları yuzune bakmaz sokakta kalırdı ama suan bizim bunlar umrumuzda degil kızım yoğun bakımda onunla meguluz ama eşim takmıs durumda

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 296 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 484 göst.
0 oy
4 cevap 92 göst.

379,064 soru

11,346,524 cevap

34,812 kullanıcı

...