0 oy
295 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Konsept maket pasta nasıl sizce?

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Bence mantıklı canım diğer türlü bayağı pahalıya geliyor :D
tarafından
Evet öyle bu şekilde pasta yaptırsam en az 500
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maket pasta da aynı fiyata canım yalnız 
tarafından
Canım bunu dolaptan 80 TL aldım. Bu şekilde pasta yaptırmak çok pahalı
tarafından
Onu bilemem canım bnde maket düşündüm bna pasta fiyatına geldiğini söylediler bnde maketi mantıklı buluyorum yoksa
tarafından
Canım bende kullanınca ikinci elden satarım gene diye düşündüm
0 oy
(13,316 puan) tarafından
250 ye tek kat şeker hamuru yaptırıp ilave pasta aldım 500 e geldi kurupasta ile eylülde. Yani olabilir neden olmasın 
tarafından
500 bana çok ağır gelir. Bu u dolap uygulamasında 80 e aldım. Çok kişi cagirmayacagim sıradan bı pasta alsam ikram için yeter
(13,316 puan) tarafından
Valla annem özendi inan şahsi bütçem benim de yoktu. Ivır zıvır 1300 ü buldu bacı şuan 2 de sen ona.
tarafından
Ayy mümkün değil o kadar. Ben bı süsleme ikram bide bu maket pasta yapacam yeter. Kıyafet bile almayacak ya LCW dan kot pantolon almıştım içine bı gömlek tamam. Abartamam o kadar eşim yapmaz yani
(13,316 puan) tarafından
Param olsa ben yaparım da şuan durum öyle bir doğum gününü kaldırmaz piyasa berbat
tarafından
Sizin gene sponsor varmış canım. Biz kendimiz elimizden geldiğince yapmaya caliscaz
(13,316 puan) tarafından
Olsun özenç kalmasın içinde her türlü olur. Bizimki tek torun şımartıyorlar o da iyi değil.
tarafından
Aynen canım bende içimde kalmasın diye istiyorum. Başka çocuğum olur olmaz ömrümde bı kere bebeğim 1 yaşına giriyo. Her doğum gününü böyle yapmayacam ya
(13,316 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
tarafından
Organizasyon olacak ise maket pasta mantikli 

Ama ikramlik için ek bir pasta alirsin .

Bizde doğum günümüzde o şekilde kullandık çünkü 
tarafından
Canım organizasyon yok evde kendim yapacam. Süsünü pastaya göre konsept. Bide dediğin gibi ikram pasta. Mekan tutmayacam yani. Çok kalabalık da çağırmam pandemi bitmedi sonucta
tarafından
Bizde geçen yıl evde kutladık canim organizasyon tutmustuk.  Aile içinde idi . Resim çekilme faslinda maket pasta güzel oluyor kombin olarak şık duruyor. Evde hazirlasan kendin bir organizasyon yapcan düzen olarak maket güzel.durur.
Şeker hamuru pastaları boş yenmiyor birde resim faslı uzadı diyelim.urun ortada kaliyor toz o bu olana kadar maket mantikli.
Nice mutlu sağlıklı yıllara ⚘⚘⚘⚘❤❤❤
tarafından
Evet canım yani birilerini tutmayacam ama evde konsept süsleme istiyorum. Bunun gibi pastaya gücüm yetmez bari maketi olsun dedim :D
tarafından
Önemli olan birlikte olup mutlu olmak ❤❤❤
tarafından
Aynen canım :))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mucizeannesi (1,057 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
0 oy
12 cevap 334 göst.