0 oy
1,017 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ama geceleride yanaşiyor bana sizce redmi etmeliyim

11 Cevaplar

+6 oy
(961 puan) tarafından
Neden bu duruma tepki göstereceksin? Eşin sana yanaşıyorsa seni seviyordur, kilolusun demesi seni sevmediği anlamına gelmez ki insanın eşin de görmek istediği şeyler olur bu fiizik, saç, giyim herşey olur. Bunu dile getirmeyip seni aldatsa daha çok gururun incinir. En azından sana söylüyor sen de eşin için zayıflamaya çalıs senin de illa ki eşinde görmek istediğin olur. Bunlar karsılıklıdır. Üzülüpte eşine yatakta tepki koyma bence
(135 puan) tarafından
Gercekten çok doğru hiç bu  mantıkla bakmamıştım
tarafından
Kafama dank ettirdin valla
(961 puan) tarafından
Yani seni kilolu görüp dışarıda zayıf kadınlara baksa kendini daha kötü hissedersin ama sana diyor ki belki eşin için değişmeni istiyor ki erkekler onlar için yapılan şeylerimçok severler bana özel süsleniyor, güzelleşiyor filan diye daha çok bağalnıp zaten evde benim kadınım var der. benim eşimde geçen sene bana dedi çok güzel zayıfladım kiloluda değildim aşırı e ben de ona derim hep giyimi için sevmediğim oldgunda, göbeğini erit diye yedirmediklerim olur, saç tırasını istediğim gibi yapar. Görmek istediğimizi dısarıda aramak yerine evimizde eşimizde aramak daha iyi.
tarafından
Haklsn canm benim 10 kilo fazlam var azmedersem veririim daha fazlasini vermişligim var zamaninda
(961 puan) tarafından
Ben geçen sene şubatta 60 kiloydum temmuzda 50 ydim sonra hamile kaldım suan 69 um. İstersen yaparsın
-Reklam-
+2 oy
(2,379 puan) tarafından
Senin onda rahatsız olduğun bişey yok mu sen de onu söyle
tarafından
Ben olsa bile diyememki kalp kirmak istemem
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ne diyor mesela
tarafından
Eskiden inceydin şimdi.kalinsin diyor
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Kaç kilosun. Yeni mi doğum yaptın
(8,858 puan) tarafından
Valla ne diiym canım. Kendin de rahatsızsan kilodan biraz dikkat et. Benim de biraz fazlam var eşim bişe demiyor ama ben kendim çok rahatsızım. Hayatımda hiç bu kadar kilolu olmamıştm. Bebeğim az büyüsün ilk işim diyet inşallah.
tarafından
Bende sevmiyorum bu halimi ama aksi gibi reglde olmadim günum geldi
(8,858 puan) tarafından
Çok korkuyorum o durumdan ben :) istiyor musun ikinci bebek
tarafından
Yok henuz hazir deglim en azindan şu kilolari atmak istyorum orucumu yeni bitirdim oruc borcum vardi
(8,858 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı o zaman canım. Birkaç gün bekle o zaman. Bebek yoksa sıkı bir diyete başlarsın. Bebeğin de baya büyük.
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Red etme. Niye sevgiliyken güllere çiçeklere hediyelere bogarlar evlenince iş işten geçti diye bakarlar sonra karşısındaki insanı kırarlar anlamıyorum. Boşver canım üzme kendini doğum vs. İllaki bozulacak vücudumuz 
tarafından
Swvgili degldik biz gorucu usulu evlendik babamda hic izin vermezdi gorusmemize
(12,966 puan) tarafından
Olsun zorla kafasına silah mi dayadın
(749 puan) tarafından
Yani adam kötü biseymi demiş yoo zayıfla demiş . İşte böyleyiz kadın olarak hemen yok kötü hemn bı kötüleme eşiniz şişko olsa demiyormusunz senin de göbek çıkmış az ye zayıfla. Biraz deriz diyrzda .  Ozman bişey yok o diyincemi var
0 oy
(85 puan) tarafından
Sen kendinden rahatsız deyilsen umursama Allah askina onlar önce  bi kendine baksin sanirsin bradpitler yok.siskosun yok zayifsin oldu ne yedigimizede onlar karar versin çok şükür benim eşimde öyle bisey yok olursa da ne diyeceğimi iyi bilirim 
tarafından
Rahatsizim bende kilomdan
(85 puan) tarafından
Sen rahatsizsan vermeye çalış ama o dedi diye deyil bir kadın aynaya baktığında kendini begeniyorsa bi başkası bu eşide ilsa bence kafaya takmamalı ben aynaya baktığında kendini güzel buluyorsam bütün dünya çirkin dese umrumda olmaz önemli olan ben8m kendimi nasil hisettigim
tarafından
Valla bakiyorum.mutsuzum kuzum ya
0 oy
tarafından
Canim bu özel bir durum eşler birbirlerine isteklerini dile getirecekler ki elleri gözleri disarda olmasin. 

Doğum.yapti isen normal kilo alman  aman sende ben bebek yaptım canım onu bunu istiyor diye yeme. Genç güzel anaların. Her dönem bakımlı alımlı olmalıyız. Bunu ilk kendin için sonra esin icin yapabilirsin. Zaten kilo kadında hoş durmuyor fazlası sağlık açısından zararlı. 

Esin sana bunu kötü niyetle dememiş belli ki yani ima etme şekli belki yanlış ama evlilik içinde seni kendi dilinde uyarmış bundan sebep araya neden soğukluk.koyacaksin iyice soğusun diye mi. 

Dinimizde zaten kadın kocası için alımlı bakımlı olmalı diyor 
Burda ne postlar donuyor sende görüyorsun onyuzden mutlu evlilik için bakım.guzellikte şart ❤❤❤
tarafından
Haklsn kuzum saldım kendimi baslamak lazim cok saol
tarafından
Sende sagol balim ne demek. Kadınız zaman zaman yaşadığımız özel durumlar ( hamilelik ) bizi etkiliyor ama sonrasında biz bir kadınız hem.kendimiz için 2 eşimiz icin sonrada evlatlarımız için güzel olmalıyız.
Unutma çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.
. Esinde bundan dolayı tavır alma . Rabbım.mutlulugunu daim etsin ⚘❤
0 oy
(4,946 puan) tarafından

Ya kilo yi külot diye okudum :D

0 oy
tarafından
Benimkide çok rahatsız ama zayıf olduğum için kilo al diyip duruyor 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Cogu kisi nin esi kilo konusunda kilo dan dem vuruyordur emin ol kilolu sun demis adam seni sevmiyorum dememiş ki  neden red edecek sin
0 oy
(416 puan) tarafından
Reddetme ters teper iyce sende zayıflamak istiyorsun belliki zayıflar kocaninda istediği gibi olursun hemde kendi istediğin gibi 10 kilo fazlalık çok birşey değil 2 ayda verirsin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 541 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 305 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeli_1 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 980 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 357 göst.
4 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yldz63 (5 puan) tarafından soruldu

379,006 soru

11,344,704 cevap

34,808 kullanıcı

...