0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından

17 aylık oğlum önceden onundekileri kendi yerdi şimdi oyun yapıyor bardaktaki suyun içine her şeyi atsın istyo hep oynuyor anca o şekilde besleyebililiyorum yapmazsa yemiyo. Yemek yedirrken sürekli biseyler istyo oynamak için çok zor yemek yiyoruz bu duruma çözümü olan var mı nasıl vazgecirebilirim?

9 Cevaplar

0 oy
(3,926 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa..
(61 puan) tarafından
:) butun hepsi aynı sanırım
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben buldum doğru veya yanlış 

Telefon veriyorum eline yoksa hem aç kalkıyordu yemekten hemde kafasına sürüp yerlere atıyor du
(61 puan) tarafından
Bende arada unutur belki dye TV den aciyorum biseyler o şekilde yediriyorum ama öyle de alışsın istemiyorum ne şekil yedirsem sıkıntı yasiyorum çözümu yok sanırım bu durumun zamandan başka. Benimki de her yerine sürüyor yoğurdu daha bu akşam bı tane de tabak kırdı
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Aynıyiz 17 aylık ve anlattıklarıniz aynısı benim oğlum resmen önceden biraz olsun yerdi şimdi hep ben yediriyorum
(61 puan) tarafından
Çok sinirleri bozuluyor insanın demek ki tek benimki öyle değilmiş ama sabrm tükeniyor bazen
0 oy
(255 puan) tarafından
Tek cözüm zaman :) benimkide öyleydı sinir krizleri geciriyordum suanda 27 aylik kendi yiyip iciyor sende sakin ol ve bu zamaninda gececegini düsün :)
(61 puan) tarafından
Ayy evet bende bagirmiyim diye az sıkmıyorum kendimi sabretmeye calsyorum ama bu durum çok zorluyo buyumeden duzelmicek demekki
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Telefon veriyorum youtube kids aciyorum surekki video degistiriyo saniyesinde izlemiyida ama dokunup duruyo ya oyun oluyi ona. Yoksa benimkide de ayni.
(61 puan) tarafından
Hepsi aynı demekki büyüdukce duzelcek
0 oy
tarafından
Benim de 11 aylik öyle yapıyor ya bende şarkı açıyom  bakkal amca :) öyle veriyo mm yemeği  kendisi yemek istiyor şimdiden 
(61 puan) tarafından
O zaman bizim de sıkıntımız yoktu kendi istiyordu yesin su 1 aydır böyle yapıyor bende bazen mecbur biseyler açıyorum odada yediriyrm unutur belki öyle oynamayı diye
tarafından
Normaldir canm çocuk bu ne beklersin.  Ben peşinden koşuyorum  her yere goturuyo beni
(61 puan) tarafından
Oyle kucukler daha daha çok koscaz peşlerinden:)
tarafından
Aynen öyle valla yeterki yesinler de her yere gideriz
(61 puan) tarafından
Evet öyle canm
0 oy
(1,309 puan) tarafından
14 aylık 6 ayından beri yediğinden çok ezip büzüp üstüne başına sürüyo 

Sabrediyorum aylardır ama sabrım nereye kadar gider bilmiyorum

Annelik çok zor gerçekten
(61 puan) tarafından
İyice bizi anlayana kadar böyle yapcaklar demekki ama çok yıpratıcı süreç Allah sabır versin hepimze
(1,309 puan) tarafından
Aminn aaminn
0 oy
(13,147 puan) tarafından
Bir gün elbet dökmeden yiyecek ☺️
(61 puan) tarafından
Sabırla o günu beklyrm
0 oy
(2,039 puan) tarafından
1 defa olsun yemek yesin diye o şekilde yapmasına izin verdiysen geçmiş olsun artık çok zor vazgeçer 
(61 puan) tarafından
Normalde yapmiyodu birden nasıl oldu böyle hiç anlamadm böyle seylere izin vermem normalde gezerek falanda yemek yedirmem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
+1 oy
11 cevap 505 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu

382,232 soru

11,444,369 cevap

35,014 kullanıcı

...