0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (2,025 puan) tarafından
kızlar bosanma davası aci cam maddi imkanım yok devletten nasıl avukat temin edebilirim yardımcı olun detaylı yazar misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(2,707 puan) tarafından

Barodan avukat tutacaksın canım yani tam net hatırlamıyorum ama Barodan ücretsiz avukat Oluyor internetten bi araştır istersen 

(2,707 puan) tarafından
Özelden yazacam müsaitmisin
(2,025 puan) tarafından
telefonla mesaj atma sakin burdan yaz
(2,025 puan) tarafından
telefon o şahısta kaldi
(2,707 puan) tarafından
Yaaa noldu hayırdır inşallah
(2,025 puan) tarafından
ozele gel
-Reklam-
0 oy
(2,025 puan) tarafından
kizlar bilen yok mu
(11 puan) tarafından
Dilekçe yazıp veriyorsun canım durumu inceleyip sana avukat veriyor devlet bide nasıl boşanmak istediği soruyorlar ona göre çekişmeli anlaşmali mi diye dilekçe yazıp verince 300 TL ödeme yapıyorsun ondan sonra süreç başlıyor eğer durumun yoksa 300 TL geri ödüyor sana devlet
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Kuzum dilekce yaziyosun fakirlik kagidi alip veriyosjn direk belirliyolar avukati . Evladin varmii toparlanabilcek biseymi rabbim hakkinda en hayirlisi neyse onu nasip etsin insallah
(2,265 puan) tarafından
Canimkuzularim varya dun onun pitbull postunda konustular orda ona soyledi avukatim diye bende gerckten avukatmi fake mi diye yorumlarna flan baktm avukat o arkadas kesin kuzum benim ismimi de soyleyebilirsin sikinti yok yeterki yardmci olsun sana
(2,265 puan) tarafından
Aaaa bak sana yorum yapmis altta iste kiz nekdar heycanlandim yorumunu gorunce o arkdsin :D
(2,025 puan) tarafından
kiz silmis hesqbi
(2,265 puan) tarafından
Abooo simdi gordum niye oyle yaptiki acAba sana cewap vermedmi luzum
(2,025 puan) tarafından
mesaj ettim cevap vermiş sabah girdim özel mesaj dedi girdim mesaj açılmadı yoktu sonra baktım hesap yok misafir olarak gozukuyor
0 oy
tarafından
Hangi baronun sınırlarındaysanız barodan adli yardım talep edin sizinle görüşme yapılır bazı belgeler isteniz uygun görülürse avukatınız atanır 
0 oy
tarafından
Muhtarlıktan belge felan alman lazım ama hemen vermiyorlar 3 4 ay bekliyorsun
0 oy
(233 puan) tarafından
Canim adliyeye git barodan avukat istedigini söyle orda birkac bir şey dolduruyorsun birkac ta evrak istiyorlar oyle uzun değil 1 günde olacak şeyler 1 hafta 10 gun icinde tekrar aramislardi beni adliyeden gittim verdikleri avukatın iletisim bilgilerini adresini verdiler hemen o gun gidip görüştüm avukatla. Adliyede hiçbir ucret ödemedim ama avukata vekalet ve dosya masrafi ücreti ödedim 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 984 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (7,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 450 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Umber (2,261 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 533 göst.
16 Ağustos 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 408 göst.