0 oy
97 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (25 puan) tarafından
Artık saç kalmadı kafamda çok ciddiyim neden böyle oldu kızımın doğumunda bu kadar dokulmedi oğluma doğum yaptım kel kalcam galiba toka tutmazdi kalındı şuan hiç yok kedi kuyruğu gibi 

3 Cevaplar

0 oy
(3,721 puan) tarafından
İlk emzirme döneminde öyle oluyor canım sağlık ocağına git kan ver ilaç başlasın doktorun geçer inşallah durur dökülmesi
(25 puan) tarafından
Kan verdim iyiydi sonucu
(3,721 puan) tarafından
Demek ki hala alışamadı vucüdun kuzum
(25 puan) tarafından
Canım çok sıkılıyor gerçekten üzülüyorum çok az kaldı saçım
(3,721 puan) tarafından
Üzülme kuzum sütün etkilenir geçer inşallah tekrar çıkar sıkma canını
(25 puan) tarafından
İnşallah cnm çok saol
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Vitamin icc vtmn eksklgndenn
(25 puan) tarafından
Olabilir büyük ihtimalle
0 oy
(701 puan) tarafından
Al benden de o kadar . Şimdi bakım yapıyorum toparladı 
(25 puan) tarafından
Ne bakımı yapıyorsun cnm
(701 puan) tarafından
Hakiki zeytinyağı ile bir hafta boyunca her gün saç derime masaj yaptim sonra bütün saç tellerine. saç tellerim ince ve gür ama topladığım zaman bir tutam saçm var yani .neyse. sonra headandshoulders kadınlara özel dökülme karşıtı şampuan aldım çok memnunum onun içine de eczaneden bemix bepanten evigen üçlüsü her birinden birer tane ampul kırıp koydum 20 damla tatlı badem yağı damlattim iyice calkaladim yıkadım durulandim. Bide elma sirkesini banyo suyuna damlatiyorum. Baya topladım. Geçen hafta da bepanten evigen bemix üçlüsü ile bir yemek kaşığı zeytinyağı bir tatlı kaşığı badem yağı ile maske yaptım kurutma makinesi ile kuruttum streç sardım dört saat sonra yikandim nerdeyse hiç dökülme yok ve saçlar inanilmaz canlandı. Benim saçıma bir yemek kaşığı yağ yetiyo. Senin saçların gurse çoksa artirabilirsin. Sağlıklı beslen . Hafta da bir saçlarına bunu yap ama dört hafta geçmesin sonra ayda bir yap bunu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
7 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Elitta (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kubb (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kubb (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.