0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Napıuorsunuz bakalım kızlar ben eşimi işe gönderdim oğlumu emzirdim biraz oyun oynadık sonra uyudu bende hemen yatak yorgan çarşaflarını değiştirdim attım makineye şimdi oğlumun yanında yatıyorum biraz acıktım gibi üşenmezsem kalkıp bişiler yicem sonra süpürge açıcam sizler napıyorsunuz bakalım 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bend eyataktayim hala.lavlhvaltoya ne hazır rlqsam.diyendusunuyirum 
tarafından
Kız okurken zorlandım gözün kapalı mı yazdın naptın kalk elini yüzünü yıka kendine gel :))
tarafından
Ahahhaaa kahkaha attım kız gece kabus gördüm kıyamet kopuyordu ondandir kendime gelemeyisim...bakınca bende okuyamadım
tarafından
Herkesin son zamanlarda istediği şey şu son 2 yılda başımıza gelmeyen kalmadı rabbim ölümün bile hayırlısını versin inşallah
tarafından
Ayyy amin kuzu amin ..vallahi artık her gece bı kabus giruyorum her gece bı kabus görüyorum .hayatınız kabus oldu gerçi
tarafından
Yatmadan önce Ayetel Kürsi falan oku sağ tarafına dönüp de yat kabus görmezsin inşallah da hayatımız kabus gibi ona bi çare bulamadık daha
-Reklam-
0 oy
(3,462 puan) tarafından

Ben köye geldim dün annemlere uyandım tepiniyorum herkes uyuyo:D

(3,462 puan) tarafından
Aklı olan yataktan cikmaz hava buz gibi :))
tarafından
O zaman sende gir yatağa ev sobalıysa ilk kalkan yakar uyuma numarası yap hemrn :))
(3,462 puan) tarafından
Babam kalkmış uğraşıyo o yakacak galiba :))
tarafından
Kıyamam ya şu babalar var ya iyi ki varlar dışardan soğuk gibi görünseler de kocaman yürekleri var Allah uzun ömürler versin babana
(3,462 puan) tarafından
Torunları burda ya onlar için yakıyo sobayi bana yakmaz :)))
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kahvaltı hazirliycam bende şimdi 
tarafından
Üşenemzsrm bende hazırlıcam inşallah tek başıma da pek bişey yiyemiyorum tost kahve falan yaparım belki

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 236 göst.
+1 oy
16 cevap 193 göst.
0 oy
15 cevap 127 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 406 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu

378,268 soru