0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar yarin annemler ve teyzem benim oldugum semte gelecekler bi taziye ziyaretine ve bende onlarla donup bir hafta kalacagim oglen gibi gelecekler ama taziye evinde yemek verilmeyecek o yuzden benim birseyler hazirlamam lazim beraber yiyip ictikten sonra donecegiz neler hazirlayabilirim hicbir fikrim yok tatli olarak irmik tatlisi düşündüm sizce gün menusu gibi mj olsa yoksa kurufasulye pilav salata meze vs mi yapsam  bu arada evde olmayacagim diye pazsr manav alisverisi de yapmadim 

8 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Doyurucu börek pogaça tatlı patates salatası gibi şeyler yapabilirsin mesela
-Reklam-
0 oy
(2,290 puan) tarafından
Gün gibi olsa daha mantıklı canım 
tarafından
Neler yapabilirim canim sence
0 oy
(13,172 puan) tarafından
Öğlen olduğu için yemek de olur çayın yanına doyurucu birşeyler de 
0 oy
(3,764 puan) tarafından
Bence yemek olmalı canım yolda gidiceksiniz acıkırsınız
(3,764 puan) tarafından
O zaman hangisi kolayına geliyorsa onu yap canım ben artık kek börek işlerine çok girmiyorum yağ çok gidiyor yemek daha kolayıma heliyo çok buzluğunda bişeyler varsa onları da değerlendirebilirsin
tarafından
İyi dedin kiz artik kek börek luks oldu zamlardan en iyisi yemek yapayim ya gun menusu postu da actim ama bu dedigin cok mantikli
(3,764 puan) tarafından
Valla kanka bi kek çırpsan göz doldurmuyor üç dört çeşite de yarım litreden fazla yağ gidiyor nerdeyse yazık günah
tarafından
Aynen kiz dedigin gibi hem göze gelmiyor hemde bir dünya masraf
(3,764 puan) tarafından
Aynen öyle valla devir tasarruf devri :D
0 oy
(765 puan) tarafından
taxiyede yemek verilmeyecekse pogaca kek drgilde bence yemek daha uygun olur cnm  yani birde yolculuk yapicaksiniz
tarafından
20 dk mesafe kiz bisiy degil
0 oy
tarafından
Borek yap bir de kek cirp cayla yersiniz
0 oy
tarafından
Poğaça kek tarzı bişeyler yap çayın yanına yeterli bence
0 oy
(712 puan) tarafından
Bence yemek yapiyorsun başka birsey yapma canım gerek yok doyunca ne yicekler. Yemek yeterli

İlgili bir soru bulunamadı

383,025 soru

11,465,346 cevap

35,064 kullanıcı

...