0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Kızıma 1 yaş çekimi yapıcaz alahın izniyle . Çekim yapıcağımız için doğum günü yapmasam mı diyorum. Siz olsanız yapa rmıydınız. Yoksa çekim yapıcağınız için doğum gününü seneye mi yapardınız

21 Cevaplar

+1 oy
(1,691 puan) tarafından
1 yas onemli geliyor bana sonucta ilk dogum gubu ya minik bi kutlamada yapsaniz cok guzel olur
(462 puan) tarafından
Aynen ama öyle duvar falan süslesemmi gerek yok bence
-Reklam-
+1 oy
(88 puan) tarafından
Bizimde bugün ama yapmıcaz bişeyin farkında değil zaten büyüyünce yaparsın
(462 puan) tarafından
Aynen bak ektim de öyle yaptı 2. Yaşını kutladı
+1 oy
(2,671 puan) tarafından
Evet yapardım kendi aranızda kutlayon derim sen birkaç çeşit pasta yaparsın küçük bir pasta yeter yani
0 oy
tarafından
Kutlardim gene de kutladım da. İlk doğum günü ilk pastası belki aklı ermeyecek ama ilki sonuçta hatıra 
0 oy
(915 puan) tarafından
Eşimşe beraber küçük bir pasta keserdim ama büyük bir şey yapmazdım, büyğk organizasyonları hatırlayacağı yaşlarda yapmak daha mantıklı. Çocuklar zaten huzursuz oluyor kalabalıkla eziyete dönüşüyor onlar için
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Herkesi çağirmak zorunda değilsin bir pasta yapıp yanında fotoğrafını çek hatîra kalsın 
(462 puan) tarafından
Aynen öyle olabilir mantıklı
0 oy
(4,450 puan) tarafından
Valla ben evde ailelerimizi yakin arkadaslarimi cagiracag ocakda  dogum gunumuz kendimce konsept ayarladım  magnet yaptirdim ilk oldugu icin benim icin onemli cekimide dogum gununde degilde ailecek cektirecegiz
(462 puan) tarafından
Hı anladım peki bir yaş çekimi yapsaydınıx doğum günü için süsleme yapqrmıydıbız
0 oy
tarafından
 niye şart olsun ki ayrıca doğum günü demek illa organizasyonla yapılıp herkesin çağırılacapı bişey dğeil ki al bi pasta üflesin çocuk anne baba çocuk üçünüz kutlayın resim çekilin bitti
(462 puan) tarafından
Evet mantıklı snırım
0 oy
(669 puan) tarafından
ilk doğum günü oldugu için 2 sinide yaptım 2.ye bukadar önem göstermem ama 
(462 puan) tarafından
Anladım
0 oy
tarafından
Herşey maddiyat canım gücün yetmiyorsa yapmaya bilirsin küçük bir pastayla evde ailecek bişryler yapabilirsin çok kalabalık olmadan Şubat'ta bizim de 1 yaş doğum günümüz var hem çekim hem doğum günü biraz fazla masaraf olacak çekim parasını annem verecek oğlumun kıyafetiyle benim kıyafetini ablam aldı mesela öyle destek oldular yani destek çıkacak biri yoksa hangisi ağır basarsa onu yap 
(462 puan) tarafından
Çekim için kapora tarzı bir şey verdk yani çekim yapacağım doğum günü için biraz para toplarsam yapabilir snırım
tarafından
Ne zaman doğum günü
0 oy
tarafından
Eşim ben kızım kutlucaz inş canm , hatıra kalır 
(462 puan) tarafından
Hı anladım mantıklı
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çekim  olduğu  için  sadece  aile  içinde  yapardım  küçük birşey  maksat anı olsun  

Ben Çekim  yapamadım  o yüzden  büyük bir doğum  günü  yaptım 
(462 puan) tarafından
Anladım yani bir psta alsak yeterli
0 oy
(13,005 puan) tarafından
İçinde kalmasın kız illa şart değil tabi ama insan heves ediyor 
(462 puan) tarafından
Evet doğru
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Eger aılelerınız yanınızdaysa kutlama yapın degılse cekım yeter 
(462 puan) tarafından
Ailelerimiz yanımızda
0 oy
tarafından
Çekim yaptığın için mini kendi aranızda bı kutlama olabilir. 
(462 puan) tarafından
Mantıklı
0 oy
tarafından
1 yas dogum gununu yaptm ama mevlut seklnde yaptm kuran okuttum kızım için hemde pasta kestik akrabalari cagirdik vs vs. Öyle müzikli felan yapmadim
(462 puan) tarafından
En iyisi ♥️
0 oy
tarafından
Bn yaptım ama şart değil bnce. Mesele hatıra kalması değil mi. Hatıra kalan fotoğraflar. Çekim yapacaksaniz seneye de doğum günü yaparsınız bişey olmaz
(462 puan) tarafından
Mantıklı evet
0 oy
(712 puan) tarafından
Ilk doğum günü kutlardim mutlaka özellikle kendim için:)
(462 puan) tarafından
Kendin için ne alak kız anlamdım :/
0 oy
tarafından
Çekim yapın bence doğum günü şart değil zaten fotoğraf için yapıyoruz anı olsun diye sizde çekim yapmış olursunuz. Ben kimsem yoktu hamileydim yapmadım 1 yaş gününü 
(462 puan) tarafından
Yani ufak bir past fikri mantıklı geldi
tarafından
Olabilir bi küçük pasta mum süsleme yapmadan da olur eskiden öyle yapmıyor muyduk şimdi herkes bi gösteriş bi konsept derdinde valla ben bile o strese girdim bu sene
0 oy
(23 puan) tarafından
Yani hatırlamicağı için ben gerek duyamadım eğer olursa Bi pasta alırım eşimle aramda kutlarım durumumuz kötü olduğundan değil ben çocuğumu çok şımartmak ve bu gibi şeylere çok alıştırmak istemiyorum ileride yapacak durumumuz olmaz bu defa daha kötü olucağını düşünüyorum yaparım ama ilk yaşında değil ve her sene değil 
(462 puan) tarafından
Aynen kesinlikle

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 546 göst.
0 oy
4 cevap 178 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2121erva (779 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.

379,533 soru

11,361,807 cevap

34,839 kullanıcı

...