0 oy
485 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba kızlar eşimin doğum günü yaklaşıyor ve oğlumuza kutlayacağımız  ilk doğum günü sizler neler yaptınız ne alabilirim hediye  fikir verebilirmisiniz 

32 Cevaplar

0 oy
(119,610 puan) tarafından
mezun olmasina aylar kala ofis mobilyalari benden☺ olcak suan haberi yok
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yaş pastayı kendim yaptım bide pantalon kazak aldım çok duygilanmisti :angel:

0 oy
(202 puan) tarafından
Ben eşimin doğum gününde hamile olduğumu öğrendim 2 buçuk aylık hamileymişim bir kutunun içine testleri ve bebek memesi felan koymustum en güzel hediyesi buydu 
0 oy
tarafından

Kıyafet ve ayakkabı seviyo bende ya kıyafet ya ayakkabı aldım hep arada bi parfüm saat filan da aldım

0 oy
tarafından

Ben değil de eşim bana yapmıştı onu söyleyim. Eşim kendi elleri ile içinde fotograflar olan bizim hikayemizi anlatan bir roman yazmıştı. Okudukca ağlamıştım <3

0 oy
tarafından

Hediyesi Allah’ın izniyle karnımda :D bence en büyük hediye bu :) 

0 oy
tarafından
İşine özel masası için isimlik yaptırdım ama evlilik yık dönümüydü 
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Bizimde babamizin dogum gunu geliyor 31 Aralıkta  bende çok kararsizim oglusumuz oldu bu sene ilk dogum gunu kutlucak babasina inşallah guzel masa hazirlarin oglumun adina bir hediye kendi adima alirim pasta alirim ama hedoyelerde suan aklimda birsey yok canim
(11,217 puan) tarafından
Benim esimde 31 aralik :) gecen dogumgunundeki hediyesi baba olucagini ogrendigi cubuktu : D ustune merhaba baba yaziyordu.
(5,952 puan) tarafından
Ne guzel gecen sene ben 12 aralikda ogrendim hamile olduğumu   bu sene 3 kisiyiz artık oğlusumla birseyler yapicaz inşallah❤
(11,217 puan) tarafından
Hehe bizde bu sene 4 kisiyiz :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hangi birini sayayimki
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Iki dunya guzeli kiz cocuk dogurdum : D baska hicbirsey yerini doldurmaz o yuzden pek hediye almiyorum artik :)Ki zaten kndide istemiyor bana alicagina kndine al daha cok mutlu olurum diyor.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ona en guzel hediye benim :d
0 oy
tarafından
Hiç bir şey;)))))))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 402 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,452 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 158 göst.