0 oy
484 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba kızlar eşimin doğum günü yaklaşıyor ve oğlumuza kutlayacağımız  ilk doğum günü sizler neler yaptınız ne alabilirim hediye  fikir verebilirmisiniz 

32 Cevaplar

0 oy
(7,754 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cam bir şişeye küçük küçük şiirler yazmıştım el emeği en güzel bence. Bir de bir tişörtüne kızımın el ve ayağını işledim tam kalbinin üstüne
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim varligim :D

tarafından
En guzel hediye iste :D
(4 puan) tarafından
Güzeldi
tarafından
Sevdigi yemekleri yap becerin varsa bi pasta yap bitti gitti yapamazsan 2 kisilik bi pasta al ustunde de iyi ki dogdun babacığım yaz oglun kutlamis olsun :)
(4 puan) tarafından
Sanırım mantıklı çok uc noktalara gittim partiler falan gençlikten kalmaya hayaller :)
tarafından
Evlendikten sonra hele hele cocuk olduktan sonra o isler biraz zor oluyo onun yerine cocuguna biseyler al insan daha mutlu oluyo o zaman :) bizim 2 hafta once evlilik yil donumumuzdu adam gitmis ogluna oyuncak almis ben ne yapiyim simdi :D
0 oy
tarafından
Aldığınız dediğin için beni ve kızımı diyemiyorum 

Parfüm çok beğeniyor burdan arkadaslarda beğendi öneririm 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ninoşum ona en güzel hediyem ☺️
0 oy
(961 puan) tarafından
Şuan düşündümde eşime hiç hediye almamısım :D genelde kendime almısım hep
(4 puan) tarafından
Arada bir onlarada lazım sanki :)
(961 puan) tarafından
Ona özel sofra hazırlamam ona en güzel hediye yeter o :D
0 oy
(8,581 puan) tarafından

2 kızım  en güzel hediye:D

0 oy
tarafından
Benim eşim kıyafeti sever canım hep kıyafet alırm genelde
0 oy
(2,542 puan) tarafından
Tesbih yaptırdim ucunda ikimizin de baş harfleri olan çok sevdi 
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Bizde 17 Aralık'ta kutladık çok bişey yapmadım bir pasta aldım masa hazırladım pantolon Kazak aldım. Ben almasam kendine asla kıyafet almaz o yüzden ihtiyaci olan bisey aldım. Geçen yıl da bot Almsitim erkekler çok takılmıyor bence hediye olayına. Hediye paketinin içine not bıraktım iyiki doğdun ogullarimin babası seni çok seviyoruz yazdım en çok ona mutlu oldu aldı cuzdanina koydu notu
0 oy
tarafından
İşi dolayısıyla özel kalem yaptırdım canım. 
0 oy
(13,044 puan) tarafından
Tesbih aldım orijinal. Ahaha bayramlık bile aldım :D 

Ayakkabı eşofman takımı felan 
(4 puan) tarafından
Ohh ne güzel daha nolsun:)
0 oy
tarafından

En güzel hediye onun en çok istediğine bağlı bence çünkü o ne istiyorsa ona en güzel hediyedir 

Ben pahalı marka istediği bir saati almıştım çok mutlu olmuştu 5 yıldır kullaniyor :)

0 oy
tarafından
Şu karikatürlü anahtarlıklar oluyor ya kendi resmini koyduruyorsun ondan yaptırdım oğlumlâ kızımın eşimin resminı koydurdum çok sevinmişti. Bide ilk doğum gününü kutladigimda kazak almıştım adam 25 yaşına kadar hiç doğum günü görmemişti. Pastaya mumlari yaktım camın önünden geçerken yanıyor ev sanıp tam gelirken çıktım karşısına :)))
(4 puan) tarafından
Hahahah çok iyi ...böyle biseyi yapmaya kalksam   mumu gormez  meşale yakkmam  lazim 10.kattan gormesi icin:)))
0 oy
(7,307 puan) tarafından
27 Kasım evlilik yildonumuzmuzdu öğünlerde hamile olduğumu öğrenmiştim bebeisimiz oldu yani sürprizim :)
(4 puan) tarafından
Hep yapmak istemişimdir bu süprizi  bir gün 2. düşünebilirsem şayet  denk gelirde insallah:)) diyelim
(7,307 puan) tarafından
İnşallah canım bizimkide 2. sürpriz oldu
(11,217 puan) tarafından
Bende gecen yil 31 aralik dogumgununde yaptim bu suprizi. Kutuyu bir acti gebelik cubugu ustunde merhaba baba :)
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bnde bekliyorum fikirleri benimkininde ocaginin başında doğum günü
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Geçen sene isme özel çakmak ve tesbih yaptırdım parfüm kıyafet ihtiyacı olmuyor kendi aliyorr bu senede arabasına ismimizi ve çocukların adını  yaptiriyorummufak ama cokk hoss bı hediye olcak
0 oy
(792 puan) tarafından
Saat almıştım Bir de kazak almıştım ama nişanlıydık sjdjfj ilk doğum gününde evlendikten sonra ona çiçek sepetinden çikolata buketi sipariş vermiştim yanında yoktum
0 oy
(416 puan) tarafından
Benim hayatımı cehenneme çeviren adama hiçbisi almam bı çöpü bile vermem  ona dünyalar güzeli kız evlat doğurdum bile dönüp birkere bebeği bile sevmedi 
(4 puan) tarafından
:( ne tür  bir cins bilemedim
(416 puan) tarafından
Ben bile çözemiyorum ne tür manyağa düştüm yemin ederim ruh sağlığı Hastanesi'ne yatması lazım çok sıkıyor baskı uyguluyor sıkıldım valla
(416 puan) tarafından
Bana diyor hamile kalsan kürtaja götürürüm seni ********
0 oy
(59 puan) tarafından
Çakmak yaptirmistim çok begenmisti
(4 puan) tarafından
Nasıl yaptırdın   özel bir sitedenmi
(59 puan) tarafından
Yok fotorafcidan resimli
0 oy
(309 puan) tarafından
Tesbihi çok sevdiği için özel tesbih yaptırmıştım