+1 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Neden başkasının fotoğrafını atıyım nasıl inandirabilirim sizi söz yapicam istediğinizi:)

17 Cevaplar

+3 oy
(1,586 puan) tarafından
Sadece bir kişi yazmış Alıntı gibi duruyor diye bunun nesini abartip yeniden  ilgi odağı olmaya çalışıyorsunuz anlamdım yazan kişide gülücük koymuş zaten bişeyide abartmayın bence gülüp geçin 
-Reklam-
+1 oy
(247 puan) tarafından
Baktım da postuna  hiç alıntı diye yazan olmamış ki canim hem olsa kimseyi inandırmak zorunda değilsin 
tarafından
Var canım bir yorumun altına yazılmış değişik oldun öyle diyince :) özelden foto aticsktim o kişiye yapamadım haha :))
(2,913 puan) tarafından
Bir kişi yazmış kız sadece sormuş o da :)
(247 puan) tarafından
Baktım canim ama oda sormuş sana sadece fotoyu senmi çektin diye
0 oy
(119,483 puan) tarafından
ahaahha ne alintisi kiz fotonun yanina zafer isareti yap bi daha at ☺
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kizbi kagida benim benim yaz kahvenide onn ustune koy cek madem inanirlar :)) bnm haberim yok yeni geldim
0 oy
tarafından

Allahım ya alt tarafı kahve niye yalan atasin canım anlamıyorum cidden baziarinin kafasini:D

tarafından
Ne biliyim 2 3  kişi öyle yazmış çok sinirim bozuldu ben severim fotoğraf çekmeyi sunum yapmayı ve uğraşıyorum da yani zoruma gitti yeminle alıntı diyenlere:))
tarafından
Oda birşey mi benim dişim de tel var öncesi sonrası yaptım bu iki kişi farklı diyen oldu  şok oldum sonra anladı benim oldugumi tabi ahah
0 oy
tarafından
Töwbe estağfurullah kimseye kendini inandırmak zorun da değilsin canım bu kadar kaale almayın kimseyi 
0 oy
tarafından
Burada çok değişik bir algı var. Kimse güzel fotoğraf çekemez. Kimse eşiyle mutlu olamaz. Kimsenin çocuğu uslu olamaz. Kimse varlikli olamaz... O yüzden çok da umursama 
(961 puan) tarafından
Bi de şey var dimi normal, mutlu olan birşey paylastıgımız da da "bu ne şimdi yani gösteriş mi yoksa kocamla iyiyim havası mı veriyorsun neden paylastın" oluyor daha 2 gün önce bu yorum geldi bana sinirlendiğim ama komiğime giden bir olayı anlattım diye. İlla büyük kabgalar, aldatmalar, boşanmalar patlak versin malzeme çıksın istiyorlar
tarafından
Hah aynen öyle ! Kocam beni dövdü yaz mesela millet hasedinden mutlu olur. Üzerine birde hak etmişsin yazarlar. Öyle garip bir insan topluluğu var burada. Herkes olmak istediği hayatı olamayınca burunluyor. Eşim bana ev aldı diye mutlulugumu yazdım. Allah'ım demedikleri kalmadi. Biz kadın olamamışiz. Bu ne smdi görgüsüz gibi. Neler neler
(961 puan) tarafından
A evet hatırlıyorum o postunu senin gösteriş yapıyorsun diye bir sürü yorum gelmişti. Genel olan bir platformda illa herkes üzgün, kötü olmak zorunda mı. Ben zaten kendi çevremle mutluluğumu paylaşmam ya da eşimle aramda geçeni nazar olur, farklı gözle bakılır diye ama burada insan bazı anlark paylaşıp, konusmak istiyor mutluluğunu, üzüntüsünü onu da hemen çok büyük olay gibi yorumluyorlar hani fikirler uyuşmaz ama üslubu çok kötü insan var burada yazma, okumayls insan olunmuyor keşke biraz bilinçli olsalar bu üsluptaki insanlar bir de ebeveyn. Birisi oğlunu paylasmıstı adını da hatırlıyorum hatta yazdıgım sadece su "ama çocugunuzu paylasmayın sapık dolu burada fptoprafı çalıyorlar dikkat edin neden yabancı insanlara cocugunuzu göstermek istşyorsunuz" diye verdiği cevap sanane sana mı sorucam üf git işine. insan olan bu yorumdan iyi niyetle yazdıgımı anlar haklısın zaten hemen silicem sağol uyardıgın için der. Bazen yorum yaparken bile korkarak yapıyorum olabildiğince dikkat ediyorum
tarafından
Halbuki ne kadar doğru bir şey söylemişsin. Bunu bile kaldıramıyorlar. Herkes onay istiyor yaptığı şeyler hakkında 'evet haklisin' dememizi istiyor. Bunu duymayinca da cildirip hakaret ediyorlar
(961 puan) tarafından
İşte herkes garip kendi hayatında söz sahibi değil çoğu burada diş gösteriyorlar
0 oy
(1,757 puan) tarafından

Canım senin başka işin yokta milletin kahvesini mi paylasıcan aaaa yakıstımı sana :D

tarafından
Olur mu boş insanım ben kahve fotoğrafi arıyorum her yerde buraya atmak için :))))
(1,757 puan) tarafından
Yakısmadı sana yaa canım
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Ben gornedim ama burda çok fazla yalancılar var millet ne inancagini şaşırttı canım napsinlar☺️
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Fazla muazzam bir fotoğraf, Instagram için özel çekilen fotoğraflara benzediği için öyle düşünülmüş olabilir.
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Kimseyi takma bir kişi alıntı demiş . Kimseyi inandırmak zorunda değilsin 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ayyy ne yapacaksın yahu ☺️ alıntı diyene sende alintila sende yap de ne ugrasacaksin afiyet olsun yavrum ☺️ bu arada foto gerçekten harika çıkmış 

Bukadar güzel ve orijinal foto cekebildigin için cekememistir belki o yorumu yapan bosveeerr sen keyfine bak ☺️
0 oy
tarafından

Çok iyi anlıyorum kuzum onları çünkü kimse artık inanmıyor 

Bazısı kahve sunumu fotoları alıp atardı 

Banyo fotoları 

Mutfak fotoları gogleden alıp atıyorlar canım evim die:D güzel foto görünce inanası gelmiyor insanların 

0 oy
(712 puan) tarafından

Simdi anormal bir resim olmuş kahve yani kitap :)

Ee burda kahve yani sadece su yapıldığı icin:D

0 oy
tarafından
Sahte paspas bile görünce aklına geliyor insanın ama sana kimse yazmamış ki 

Bir kere bir arkadaş bana yazmisti fincanın bosunu atmıştım posta 
0 oy
(10,434 puan) tarafından
Kimse alıntı dememiş ki canım. Hoşuna gitmiş o yüzden sormuş

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 998 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 269 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 178 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elf123 (19 puan) tarafından soruldu

381,156 soru

11,410,634 cevap

34,951 kullanıcı

...