0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim alışverişe genelde annesi yada kız kardeşleri ile gider. Benle bir kez gitti kardeşide vardı dedim şu tişört güzel kardeşi başka bir tişört beğendi benimkini almadı onu aldı sonrada pişman oldu. Bugünde hiç bana söylemiyor alışverişe çıktık diye az önce aradım söyledi. Gelsin söyleyeceğim benim gibi jirinin zevkine güvenmeyen net kekodur diyeceğim. 

12 Cevaplar

+2 oy
(120,774 puan) tarafından

buyuyemedimi anneyle alisveris nedir evli barkli adam yaa 8-)

tarafından
Hep öyle annesi yokmuş bu kez annesine göstermeye gitmiş evine dbebdbevdvdb
(2,052 puan) tarafından
Ooo sevda nerelerdesin yasiyormusun
(1,277 puan) tarafından
Ooo sevdam hoşgeldin  sahalara☺geçmiş olsun
(120,774 puan) tarafından
vaay diryaaa
(1,703 puan) tarafından
++ aynn
-Reklam-
0 oy
(677 puan) tarafından
Ayy valla esim benden başka birisinin dediğine göre giyinirse kötü olur vede asla baskasina sormaz evlendigimizden beri
tarafından
Benimki benim zevkime önem vermez ama herkes benim tarzimdan ötürü onun kızı olarak görüyor dbebdvdvdvd
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Annesi yada kız kardesiyle alisverise gitmek nedir yaa ve senle sadece 1 kere gitmiş şakami bu ve sen eşine gelince sadece keko mu diyeceksin kiyameti koparr bu ne sacmalik ya
tarafından
Zaten bir kez güzel değil desem bir daha giymiyor dhdbdvejdhdbsb giymeyince verdiği paraya çok üzülüyor dhebsvehdbd
0 oy
tarafından
Eşin hala o küçük olan çocuk kafasinda
tarafından
Evet her şeyi annesi ve kız kardeşleri kilotlarina kadar alırlar dbebdbdbdbdbdb
0 oy
tarafından
O ne yaa annesi elinden tutup götürsün bari 
tarafından
Evet annesi kız kardeşleri kilodunu bile almıştı bir zamanlar
tarafından
Aboooooo tövbeeeeeeeee yarabbim
0 oy
tarafından
Kız bırak adam kendini öyle mutlu his ediyor annesiyle gitsin ne olacak
tarafından
Benim zevkime hitap etmesi gerekiyor. Ben onu yanımda taşırken 60 yaşında adamın giydikleri ile yanımda gezsin istemiyorum kuzum. Sonuçta ben genç ve güzel bakımlı bir insanım yanımda başkasının zevkine hitap eden şeyler giyiyor ve giydiği şeylerde onu çok olgun gösteriyor
tarafından
Tabi orasına öyle de kız sende ozaman onlarla git genç ve güzel bakımlı bayan
tarafından
Bana söylemiyor ki giderken xbebxbsbdbd
tarafından
Hmm o zaman sıkın ti madem sana bile sormuyor kendisi alışveriş yapmayı bilmiyorumu yanında koruma gibi annesiyle kardeşini götürüyor
0 oy
tarafından
Annesigil de demiyor mu oğlum git karınla seç diye onlarda tuhaf
tarafından
Hayır her şeyi eşime bile sormadan alıp gönderirler
0 oy
tarafından
Bn senin yerind eolsam geldiğinde sadece azıcık güler. Oooo baba hoşgeldin derdim. Niye öyle dedin derse ya artık tarzını az değiştirsem mi kendi yaşına göre giyin filan derdim . Trendyolda bı kaç bişey bulur bak böyle şeyler al bnce kaçıncı yüzyıldauiz ya zevkin çok kötü filan der içeri giderdim. Bırak soğusun gitmesin para verdim diye üzülsün. Her o şekil giyindiginde offf yaş farkımız çok var ya filan yapıp söğüt o kıyafetlerden. En son sana sen al dicek emin ol. Gel sebn beğen fan dicek ya da netten getirt dicek.
0 oy
(48 puan) tarafından
Belki beyendigin tişörtü alır gelir
0 oy
(573 puan) tarafından
Ay ben bu durumda olsam çok üzülürdüm resmen insan yerine koymuyor seni kız çok üzülürdüm ben Allah yardımcın olsun ana kuzusu ile uğraşmak çok zor 
0 oy
(85 puan) tarafından
Abartan cnmya boyle seylerden tartisilirmk  takma
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ne alaka ya neden hala ailesiyle gidiyor çocuk mu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 242 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,652 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 272 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Masal2121 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 491 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 285 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (68 puan) tarafından soruldu

397,147 soru

11,878,231 cevap

35,994 kullanıcı

...