0 oy
221 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,369 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bayanlar merhaba herkese öncelikle hayırlı akşamlar. Ben geçenlerde bir post açmıştım. İki bebeğim olduğu için ve mutfak küçük olunca pratik kullanışlı birşeyler arıyorum. mutfak sandalyesi ile ilgili çok da rahat olmayan bir modeli size göstermiştim ondan vazgeçtik Sandıklı puflar mantıklı gelmeye başladı babam ben yaparım dedi hatta bir tekli bir ikili yapacak size sormak istediğim bunu mutfakta kullananlar var mı ya mutfak için de iyi olur sanki değil mi. Benim annem mutfakta kullanıyordu da onlar da iyiydi . 

image

11 Cevaplar

0 oy
(119,282 puan) tarafından
bu fotodaki mutfaga olmaz genelde yatak odasi icin
(1,369 puan) tarafından
Nereye koyarsak ora olmaz mı kullanış olarak mı görünüm olarak mı olmaz
(119,282 puan) tarafından
gorunum olarak olmaz
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından
Canım bence en güzeli sandalye bunlar hiç kullanşlı değil hem yer kaplıyo hem de sadece 2 kişi alıyo
(1,369 puan) tarafından
Ya işte asıl yer kaplamasın diye istiyorum kullanmadığım da masa altına itelicem. Ölçüyü ona göre aldık
0 oy
(5,477 puan) tarafından
Görümcem sandıklı sandalye kullanıyor puf değil canım bu model bence olmaz ama bence de çok kullanışlı içine herşeyini koyuyor hem toplu oluyor hem de ufak tefek şeyleri görünmüyor mutfağı dar olan biri için özellikle 
(1,369 puan) tarafından
Aynen mutfağım hem dar hem iki bebekliyim o yüzden kullanışlı şeylere ihtiyaç var
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Olur canım masanın altına itersin yer kaplamaz. İcinede ıvır zıvır koyarsın gayet guzel
(1,369 puan) tarafından
İki dana olunca mutfak sandalyeleri mi mahvettiler
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bu modeller  yatak odası  için  canım  mutfakta olmaz 
0 oy
(13,003 puan) tarafından
Hayır canım çok güzel sandalye modelleri var 
(1,369 puan) tarafından
Sandalyelerimi iki bebeğim var mahvediyorlar. Onlar için kullanmadığım zaman itelemek için kaldırmak için farklı modeller arıyorum
(13,003 puan) tarafından
Katlanır al ama o mor çok kötüydü
(1,369 puan) tarafından
Aynen ya bugün gittik özellikle Koçtaş a oturdum denedim çok kötüydü rahatlığı.
0 oy
tarafından
Olur neden olmasın köşe takımlarında da sandık oluyor ama bu biraz yatak odası modeli gibi daha sade bir model bul bence 
(1,369 puan) tarafından
Babam kapitone yapmam kapitone olunca daha çabuk kirlenir dedi. Bunun düz hali yani
0 oy
(320 puan) tarafından
Aynısının biraz daha büyüğünü kullaniyorum suan mutfakta 

Aslında yatak odası takimimdi ama mecbur kalınca kullanıyorum memnunum 
0 oy
(712 puan) tarafından
Mutfakta olmaz daha modernler yemek masasinda kullaniyorlar genelde yatak odasına daha  uygundur
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben ilk evlendigimde salonum amerikan mutfakti yemek masası salona sığmadı icin mutfakta kulllandim 6sandalye kaba duracaktı eşyaları aldığımız yer bize puf hediye yapmıştı bende mutfakta kullandım bu attığına benziyor canım içine erzak falan koymuştum gayet güzel olmuştu 
0 oy
tarafından
Çok kullanışlı oluyo valla 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 308 göst.
27 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
13 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
1 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tugbamelis (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.
1 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Maviş annesi (84 puan) tarafından soruldu

379,491 soru

11,360,478 cevap

34,838 kullanıcı

...