0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Bu sabah annemlere gitmek için yola cıktım yanımda kızımla birlikte. Sonra karşidan bitane adam ve kizim yaşlarinda 2 yasinda var yok bi erkek cocugu karsidan geliyolardi cocuk beni gorunce eteğime yapişti anne anne diye carsafli oldugum icin annesine benzetti sandim ilk basta. Sonra beni birakmayinca babasida cekistirerek aldi biseyler dedi anlamadim. Agladi cocuk baya cirpindi boyle bana gelmek icin bende bsey diyemedim dondum kaldim kizimda yanimda bebek arabasinda adam suriyeliymis meger esini şavaşta kaybetmisler oda buraya gelmis annesi babasiyla birlikte. Annesi yok diyince o kdar uzuldumki gozlerim doldu cok kotu hissettim kendimi bian kizmi o cocugun yerine koydum anne olmasaydim belkide bu sate kadar aklimdan coktan cikmisti cok az etkilenirdim ama evladi olunca insanin ve anne olunca daha iy anliyorumm kendi kendme soruyorum saatlerdir annesiz uyuyabilyomudur yada geceleri annesini ariyomudur yada alisabildimi aklim bugun hep o cocuktaydi. Uzulyorm aklima geldikce gozlerim doluyor. Allah sabir kolaylik versin demekten baska bisey gelmiyor elimden.

10 Cevaplar

+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah' kimseyi annesiz bırakmasın inşallah ;(
(40 puan) tarafından
Amin.
-Reklam-
+1 oy
(8,579 puan) tarafından
Oofff icim parçalandı ya :(
(40 puan) tarafından
Bnimde oyle hala etkisindeyim.
0 oy
tarafından
Gercekten onun cocugumuydu 

Neler duyuyoruz simdi
(40 puan) tarafından
Az cok suriyeli goruyorz ikiside benziyodu yani yabanciya o yuzden supe duymak gelmedi icimden cocugunda ne ddigi pek anlasilmiyodu ztn
0 oy
(416 puan) tarafından
Rabbim hiçbir evladı anasız hiçbir anayoda evlatsiz bırakmasin  Rabbime evlatlarımla imtihan etme diye dua ederim hep 
(40 puan) tarafından
Bende oyle amin Allah yardimcilari olsun ne diyim
0 oy
(434 puan) tarafından
Cok kotu oldum yaaaa :(((yavrum benim 
(40 puan) tarafından
Bende bugun etkisinden pek kurtulamadim eve geldim dusunup duruyorum
(434 puan) tarafından
Ben olsam bende bir sure ustumden atamazdım uzme ama kendini artık ne hayatlar var elimizden birsey gelmıyor
(40 puan) tarafından
Tabiki orasi oyle daha bilmedigimiz niceleri sokakta annesiz ve babasz olanlar en azndan o cocugun bi yuvasi basinda babasi vardir
0 oy
tarafından
Ayy çok kötü oldm ya 
(40 puan) tarafından
Keske boyle seylere sahit olmasaydim diyorum sadece kendime
0 oy
tarafından
Offff çok üzüldüm 
(40 puan) tarafından
Bende oyle malesef
0 oy
(119,225 puan) tarafından
oofff allah dusmanima yasatmasin o durumu
(40 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Çok üzüldüm.  Benim de akşam eşim anlatiodu işyerinde bi abisi var karısı yeni ölmüş kanserden 4 yaşında da oğulları varmış kaldılar tek dio annesini soruomus bisey diyemiomus adam . Akşam konuştuk oglani dışarı çıkarıcam demiş gezdirmeye için parçalandı aglicaktim resmen . Rabbim kimseyi annesiz babasız bırakmasın 
(40 puan) tarafından
Annesiz kalmak cok kotu bsey elbette babada aranir ama anne surekli cocukla mesguliyet halinde o yuzden eksikligi cok net hissedilir bnce. Allah sabir versin insallah butun annesizlik cekenlere
0 oy
(12,961 puan) tarafından
Allah'ım kimseye yaşatmasın ☹️
(40 puan) tarafından
Aminnn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 246 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 559 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu